Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes szitu. Kiváncsivagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes szitu. Kiváncsivagyok a véleményekre?!

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött az egész, hogy bejölt facen és lájkolgatta a képeim, majd irt alájuk, h szép vagyok, tetszem neki stb.. aztán rámirt chaten. És tök elvoltunk.. már ugy hivott h cica.. Voltak közös témáink is, de közbe láttam, hogy irogat más csajoknak is nem ilyeneket mint neked, de hülyült velük..:) aztán igy egyik napról a másikra már csak én kerestem..1 szavas válaszai voltak.. és bunkó volt. Mondtam neki, hogy megyek falunapra h összefutunk-e, mondta h igen. Mikor odaértem láttam, hogy a haverjaival volt, gondoltam majd csak észrevesz, nem zavarom! És rámnézett, gondoltam integetek neki, odajött adott 3 puszit és ennyit mondott: jaj nem tudtam ki a faszom integet... :| és elment.. hát én köpni nyelni nem tudtam. Másnap rákérdeztem, hogy mi volt ez és annyit volt a reakció, hogy : nem elég, h ennyi fiú állt körülötted még is álltam volna sorba?! ( hozzá tenném, hogy mindegyik a srác haverja, ugy ahogy nekem is, bár az egyik nyomult eléggé..) És vissza szeretném lopni, beleszerettem, meg ugy vonzódom hozzá mint még soha senkihez. Mit tegyek? vélemények??:) előre is köszii!
2011. júl. 20. 01:48
1 2
 1/13 Totya1777 válasza:
szerintem hagyd. ha már így bánt veled,akkor mit vársz? egyik napról a másikra majd jobban fog veled viselkedni?meg ,hogy "nemtudtam ki a faszom integet"?? ez olyannyira sértő,hogy legszívesebben,ha csaj lettem volna pofán vágtam volna.. de ha te annyira szereted mint ahogyan leirtad,akkor kérd,hogy találkozzatok máshol,de csak ketten,ne a haverjaival.
2011. júl. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát igen én is nagyon meglepőtem ezen a reakcióján... ezek után be is olvastam neki, hogy én senkinek nem könyörgöm!:) 2 napja nem is beszélünk..:\ csak úgy ráírnék.. lehet h csak azért kell ennyire mert, nem kaphatom meg..:| de kell nekem! ja és még 1 hete mondogatta, h jövök neki minimum 1 csókkal.. meg hasonlók, olyan aranyos volt.....:\
2011. júl. 20. 01:56
 3/13 anonim ***** válasza:
En igy vagyok , csak forditva , mert en fiu vagyok :) talan segithetnek egymasnak , mert en a noket ilyen szinten nem tudom megerteni . Es ez nem az elso :)
2011. júl. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
elozo vagyok . hany evesek vagytok ?
2011. júl. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én 17 leszek a fiú pedig 18. :)
2011. júl. 20. 02:50
 6/13 anonim ***** válasza:
márknak hívják a srácot??
2011. júl. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ismerős érzés... a volt barátom ilyen volt. (jó kis kapcsolat) igen csak azért kell mert nem kaphatod meg. de nem baj elmondom mi legyen. kerüld őt, mutasd azt hogy nem érdekel, és ha ő keres akkor is hagyd. fordított pszichológia. kelleni fogsz neki és ezzel meg is kaptad utána meg majd úg is rájössz hogy csak játék volt és otthagyod:)
2011. júl. 20. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem Márknak hívják.!:):):)

Utolsó válaszolónak köszönöm szépen, am ezt próbálom csinálni..:) csak olyan nehéz megállni, hogy ne írjak rá, am már 3 napja nem beszélek vele.!:)

2011. júl. 21. 16:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves Lányok!

Ennyire, de ennyire nem ismerni a másik nemet... :-/


Tudjátok bármikor megtörténhet, hogy egy férfi meggondolja magát...ugye olyan történetekről nem is halottatok, hogy évekig tart egy barátság, aztán mindkét fél egyszercsak megvilágosodik, és rájön, h. ők voltaképp egymásnak lettek teremtve - csak ezt eddig nem ismerték fel...???


Ez akkor is megtörténhet, ha első pillanatban/randin nem szimpatikusak egymásnak...


Képzeljétek, először én is nemet mondtam a mostani barátnőmre (kb. 2-3 hónapig csiki-csuki volt) barátnő, aztán inkább nem stb. stb. majd megpróbáltuk...


Bejött...nem is értem hol járt az eszem...zsákutca volt minden más..., az a 2-3 hónap pedig útkeresés...

2011. júl. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jah, előző: 28/F
2011. júl. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!