Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar hogy sokan szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar hogy sokan szerelmesek belém. Ti ilyenkor mit tennétek?

Figyelt kérdés
Feszélyez sőt zavar hogy rengeteg srác belém van zúgva.Sokan lehet azt gondolják hogy ez nem baj sőt.. de nekem igen.Ugyanis nem vagyok bunkó hanem azon vagyok hogy senkit se sértsek meg.Azonban minden egyes szavamra figyelnem kell hogy az ne legyen félreérthető mert még reményt adok azoknak akiktől semmit sem akarok.Túl kimértnek kell így lennem nem engedhetem el magam...de nemcsak hogy arra kell figyelnem kinek mit mondok hanem pl ha elhívnak moziba sokszor szívesen megnéznék egy filmet de nem tehetem mert még azt hiszi a pasi hogy bejön

2011. szept. 24. 23:30
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
21
2011. szept. 25. 00:15
 12/24 A kérdező kommentje:
nem szívesen küldenék képet mert ki tudja ki van a net másik végén ...túl kicsi a világ és túl sokan ismernek
2011. szept. 25. 00:17
 13/24 anonim ***** válasza:
én vagyok az aki kérdezte hogy hány éves vagy.. :D.. és ha elösször én küldenék neked képet magamról??.. Lány vagyok.. Csak hogy tudd bisztosan nem ismersz :D benne vagy?
2011. szept. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

küldhetsz nyugodtan én nem olyan vagyok.


nyugi...!!!!!

2011. szept. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Cody78 ***** válasza:

Aranyvirágszálam: az idő majd megoldja. 50-esen nem hiszem hogy olyan csábító leszel majd, mint most ilyen fiatalon. Idővel majd leszállsz a magas lóról, mert a szépséged tovatűnik és csak a belső értékeiddel tarthatsz meg bárkit.

Akkor majd elnézőbb leszel és kevésbé válogatós...

Szorítok azért, hogy találj egy hejes paseet aki elvisel.

2011. szept. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Cody78 ***** válasza:
Nem egészen értem hogy mitől érzed magad többnek bárkinél?
2011. szept. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy tanács amit én alkalmazok: Szokd meg.

Ha moziba hívnak mond, hogy jó de, ez nem randi és hívjuk meg XY-ékat is. (Közös haverok)

2011. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

85 és 81százalék

minek akartok annyira képet?főleg attól kérdezem amelyikőtök amúgy is lány.

esetleg el akarjátok hitetni velem hogy az adott kép alapján talán nem is vagyok olyan jó nő? hát már a mindennapi tapasztalatok alapján sem érdemes megkérdőjelezni amiér-már bocs a kifejezésért-nincs nyugtom a nyomulóktól. ha tényleg nem lennék elég coolcsaj vajon mennyire nyomulnának ha mégjobban néznék ki??levegőt se kapnék vagy mi?

2011. szept. 25. 10:08
 19/24 Cody78 ***** válasza:

Keress meg és bebizonyíthatod milyen cool csaj vagy.

Egy tetszetős csomagolás engem csak megfog, de nem tart meg.

Annál azért jóval több kell...

Engem ki kell érdemelni. Nem úgy van az hogy csak úgy megkapjon bárki.

Jóképű tehetős család gyermeke?

Csóró átlagossal már szóba sem állsz? :)

Ki is van a magas lovon?

Egyébként ha tényleg nem akarsz megbántani senkit és el akarod magad engedni tedd azt. Nem bántó az ha bárkit azzal "kezelsz" le, hogy van valaki (más) már kilátásban.

Amúgy én is kíváncsi lettem volna egy fotóra rólad.

Az írásod alapján kicsit elfogult vagyok, de egy képről mondanék objektív véleményt. A külső csak egy dolog.

Sok szép csajt én is megnézek, akikre 2 perc múlva már nem emlékszem. 100-ból 2 aki meg is fog. Van kisugárzásuk.

Ne fogd vissza magad: mosoly fel és mehet a kegyes hazugság.

2011. szept. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 wiWell ***** válasza:
A kérdés szerintem kamu, túlságosan színpadias, megrendezett. Pl. ez is: "érzelmek nélkül az élvezetért". Más nem érzi így?
2011. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!