Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar hogy sokan szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar hogy sokan szerelmesek belém. Ti ilyenkor mit tennétek?

Figyelt kérdés
Feszélyez sőt zavar hogy rengeteg srác belém van zúgva.Sokan lehet azt gondolják hogy ez nem baj sőt.. de nekem igen.Ugyanis nem vagyok bunkó hanem azon vagyok hogy senkit se sértsek meg.Azonban minden egyes szavamra figyelnem kell hogy az ne legyen félreérthető mert még reményt adok azoknak akiktől semmit sem akarok.Túl kimértnek kell így lennem nem engedhetem el magam...de nemcsak hogy arra kell figyelnem kinek mit mondok hanem pl ha elhívnak moziba sokszor szívesen megnéznék egy filmet de nem tehetem mert még azt hiszi a pasi hogy bejön

2011. szept. 24. 23:30
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

71% ezek szerint te is válogatós vagy amiért téged is ki kell érdemelni mint mondod.

az hogy az a mindössze 2 pasim ilyen fennkölt kategóriába tartozott az egy dolog(hát ha már választok miért ne abból a felhozatalból).hogy nem volt hétköznapibb az is egy dolog.de a lényeg hogy a menőcsávók is e 2 kivétellel semmit nem értek el nálam


előző:naná hogy színpadias az "érzelmek nélkül az élvezetért" mitöbb művészi,merthogy tömören le tudtam így írni a lényeget ahelyett hogy hosszú sorokon át magyaráztam volna a viszonyomat ezzel a sráccal hogy: "hát ízé régóta ismerjük egymást bla bla... amolyan pótbátyféle bla bla.. lényegesen idősebb amúgy ő se lenne az esetem bla bla... de mégis olyan diszkrét és mgbízható hogy vele ki tudom élni magam bla bla... persze tiszteletben tartja a játékszabályokat bla bla....

2011. szept. 25. 15:07
 22/24 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy hozzád hasonló felfogású barátnőm,ő is szinte minden pasinak tetszik.Szép,okos,kedves stb.És ő sem küldi el azokat a fiúkat,akik nem az esetei,vagyis nem jönnek be nála,viszont nem is hitegeti őket.Szerintem attól,még nem beképzelt és te sem vagy az.
2011. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
volt már olyan, hogy valakit nem kaptál meg, pedig kellett volna?
2011. szept. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Sokan szerelmesek beléd? Inkább csak meg akarnak dugni és mehetsz a francba. NE légy ilyen beképzelt, kis buta liba.
2013. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!