Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a barátom! Elhagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a barátom! Elhagyjam v maradjak vele?

Figyelt kérdés

1éve van párkapcsolatom elég komoly tervezzünk az összeköltözés. Tegnap buli összevesztünk mikor haza értünk hozzájuk megint veszekedtünk egy srác miatt mert féltékeny rá(semmi oka nincs)...és egy pillanatba megütött ! ivott picit...és utána bocsánatot kért!! reggel eljöttem szó nélkül

nem veszem fel a telefont..rosszul eset hogy életem szerelme ilyet tett velem.... mit tanácsoltok?!

18/l


2009. ápr. 26. 15:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Inkább csaljon meg? Nagyon nem szép dolog volt tőle, de hogy ez szakítóok? Na ne. Mikor már összeköltözést terveztétek? Hát.. a te dolgod. Mérlegelj, hogy mennyire fontos neked. Én EGY ilyenért nem hagynék el senkit. A másodiknál viszont repülne. De egy még megbocsátható.

Szerintem ezt te is így akarod gondolni (:

2009. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs értelme megütni se lányt se fiút.

25/f

2009. ápr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

igen, tipikus bunkófasz reménytelen vadbarom vagy. ha totális ökörséget írsz, attól az még nem lesz poénos hogy odarakod utána a kis "vicc jeidet", attól az még ugyanolyan ökörség marad.

a kérdezőnek, ha úgy érzed képes vagy együtt élni azzal a tudattal hogy akit a legjobban szeretsz így megalázott, akkor csináld. meg úgysem egy ilyen netes kérdezz-felelek cucc alapján fogsz egy ilyen döntést meghozni, tök8 hogy mi mit írunk. van akinek többet elbír az önérzete, van akinek nem. az enyém semmiképp sem engedné meg a "második esélyt". meg azt sem tenném meg soha, hogy én ütöm meg a párom. számtalan nőt naponta vernek és mégis tűrik. egészségükre.

2009. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Tényleg nem szép dolog ha egy pasi ilyet tesz, sőt ha megtette egyszer lehet h megteszi mégegyszer, de ha tényleg szereted és ő is téged sztem talén adhatsz neki még 1 esélyt
2009. ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Taposd ki a belét!!!

Ha most megüt szerinted később mi lesz?????

2009. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Velem "csak" durván beszélt az exem, már ezért (is) elhagytam. Megütni már nem tudott...
2010. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!