Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a barátom! Elhagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a barátom! Elhagyjam v maradjak vele?

Figyelt kérdés

1éve van párkapcsolatom elég komoly tervezzünk az összeköltözés. Tegnap buli összevesztünk mikor haza értünk hozzájuk megint veszekedtünk egy srác miatt mert féltékeny rá(semmi oka nincs)...és egy pillanatba megütött ! ivott picit...és utána bocsánatot kért!! reggel eljöttem szó nélkül

nem veszem fel a telefont..rosszul eset hogy életem szerelme ilyet tett velem.... mit tanácsoltok?!

18/l


2009. ápr. 26. 15:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Sya.

Én lassan nyolc éve vagyok a párommal, voltam már mindenféle állapotban a holt részegtől a teljesen "kábultig",

de SOHA nem ütöttem meg és nem is fogom.

Én azt tanácsolom hogy hagyd el.

2009. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Majd 12 éve vagyunk együtt a kedvesemmel, de még sosem ütött meg. Ha megtenné, egy pillanatig sem gondolkodnék rajta, elhagynám!
2009. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
73%

már egy éve voltam együtt a párommal, össze is költöztünk már akkor, amikor először megütött. kérdés nélkül elmentem, de visszasírta magát. akkor hozott nekem talán életében először virágot. rá két hétre megint megismétlődött a dolog, nem kifogás a részegség. otthagytam, nem akartam róla tudni, gyűlöltem. legalábbis úgy éreztem akkor. megint leígérte a csillagokat az égről, nem tud nélkülem élni, mihez kezdjen, stb.

és akkor megint visszafogadtam. és nem bántam meg, azóta látom rajta, hogy nagyon igyekszik, már nem úgy reagál a dolgokra, mint ahogy előttem tette. egyszerűen megtanulta, hogy ha még egy ilyet tesz, akkor eltűnök az életéből.

nem azt mondom, hogy nincsenek kisebb-nagyobb konfliktusaink, de ilyen azóta nem fordult elő, és 100% biztos vagyok benne, hogy nem is fog.

ha jó útra tudod terelni őt a szereteteddel, akkor többé eszébe sem jut majd megütni.

22/L

2009. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
79%

16:24-es... 16:12-es vagyok. Ha én vadbarom vagyok, te minek képzeled magad? Kis suttyó... Ha nem vetted volna észre, ott vannak mögötte a vicc jeleinek szánt :D-k. Tanulj meg olvasni, szöveget értelmezni, utána oltogass suttyókám...

Amúgy láthatod kedves kérdező, itt van, akit megütött a párja, mégis együtt vannak, és megváltozott a párja... Ezek, akik azt írják, hogy azonnal elhagyják, azoknak még nem volt benne részük... Egy pofontól a szerelem nem múlik el, így ismeretlenül persze könnyű írogatni, hogy így meg úgy kidobnák... Mellesleg mindenki megérdemel egy második esélyt! Szerintem.

2009. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Igazából valaki szerintem vagy sosem ütne meg nőt (részegen sem), vagy gondolkodás nélkül meg fogja ütni legközelebb is. Ez alapján azt mondanám, hogy keress mást.
2009. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek hogy irt... !!! keres telefonon és smset ír...tudja hogy rosszul cselekedett és tudja hogy nem a pofon fájt hanem az hogy ö adta ki az életem szerelme!most eldöntöttem hogy írok neki egy smst h találkozunk valahol, mert szeretnék vele beszélni szeretném látni a szemébe azt hogy igen is megbánta... !!! ha nem láttom lezárom a kapcsolatot... egy pofon és vége mindennek:(
2009. ápr. 26. 19:09
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen súlyos dolog egy nőt megütni és meximálisan elítélendő, de én egyszer kaptam egy pofont a páromtól (pedig nem volt részeg), de többet szerencsére nem fordult elő. Az más kérdés, hogy én azt az egyet sem fogom soha elfelejteni...
2009. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
34%

Aha, még hogy egy nőt nem szabad megütni, dehogynem szabad!

Akár poénkodott akár nem az esély egyenlőséget említő gyerek teljesen igaza van! Képviseltetitek magatokat a hadseregnél és a rendőrségnél (ezek a hivatások egyáltalán nem illenek a nőkhöz szerintem, közbe mindenki tudja, hogy OTT csak arra vagytok jók, hogy jól meg bas.szana....k titeket...), szóval kiharcoltátok azt a bizonyos egyenlőséget, akkor nehogy az legyen már hogy a pasid ne üthessen meg, te meg akármit csinálhatsz jó? Attól, hogy a kérdező azt hazudja vagy ő maga úgy látja, hogy nem volt oka a barátjának, attól függetlenül még lehetett rá indíték. Azt nem tudom elhinni, hogy csak úgy oktalanul megütötte, mert ha ilyeneket csinálna már máskor is előfordult volna (ugye 1 év, sok idő), érdekes pont most! :D Nevetséges. Mindig annyira tudjátok hajtogatni, hogy egy kapcsolathoz két fél kell, hogyha nem tisztel a barátod, vagy nem úgy bánik veletek, akkor hagyjátok el szó nélkül (történetesen, ha már egyszer téved, akkor is!). Na bezzeg, hogyha a ti kötelességeiteket kéne nézni akkor már nem mennek ilyen jól a dolgok ugye? A barátod nem üthet meg, de, ha neked nem tetszik valami akkor már csak úgy elhagyhatod, ha a pasidnak nem áll fel, már elhagyhatod, ha nem mosolyog akkor "mehet" stb.....? (de ő legyen türelmes, megértő, ne üssön meg stb...). Talán ha felvennéd venned azt a rohadt telefont, és megbeszélnéd vele miért ütött meg? (Persze ez is tipikus, te besértődhetsz, mert szerinted jogtalan volt, de tényleg az volt, vagy csak te látod úgy?)

2009. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
45%
"egyenlőséget említő gyerek teljesen igaza van!" -> gyerek=gyereknek... Elnézést!
2009. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
35%
Szóval én úgy gondolom, ha megérdemli akkor ugyanolyan dolog megütni egy nőt, mint egy férfit, az előző (kettő) válaszoló.
2009. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!