Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megunt volna? Miért nem kiván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megunt volna? Miért nem kiván már?

Figyelt kérdés
másfél hónapja van egy párom,rengeteget vagyunk együtt ami jó,de tegnap azt mondta nekem,h furcsa,h amikor velem van nem mindig a szexen jár az esze,az elözö barátnöinél pedig folyton csak arra gondolt.azt mondta hogy nem tudja,h ez jó vagy nem.és én csak álltam,meghallgattam,de nem tudom hova tenni.most én vagyok a rossz v mi?eddig soha nem volt ilyen gondom.szerintetek ez gond?nem tudom hova tenni ezt a "problémát"...
2011. szept. 26. 13:09
 1/3 napietus ***** válasza:
100%

szerintem féleérted a szavait. lehet, hogy arra gondolt, hogy rólad nem csak a szex jut eszébe, hanem emberként is tekint rád, nemcsak egy lyuk köríteséknt.


szerintem ez nem rossz, hanem jó.

2011. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13%
szerintem pedig ronda vagy, és már megvette a jegyedet egy bányába.
2011. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen,ö is ezt mondta,hogy ez jó is lehet,mert szeret velem lenni,mindent együtt csinálunk és nagyon szeretjük egymást.csak mindketten elég "laza" életet éltünk eddig,és már mindketten egy "normális" párt szerettünk volna msagunknak.meg is kaptuk szerencsére,csak szerintem megszeppentünk a helyzettöl.köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 27. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!