Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne tetssze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne tetsszen a tanárom?

Figyelt kérdés

Már két éve ez a férfi a némettanárom az iskolába, és kezdek egyre jobban vonzódni hozzá. Egyszerűen csodálatosak az égszínkék szemei >.< És az egész ember.. Kikerülni nem tudom, mert nyelvvizsgára készülök, és elég sok órám van vele.. Ha felszólít a csoport előtt alig tudok mondani valamit.. pedig tudja, hogy tudtam, volna válaszolni..

Állandóan zavarban vagyok ha felszólít.

Róla annyit, hogy 33 körüli, házas, és van egy kislánya is. Nem gondolok én semmit komolyan, ne jöjjenek olyan válaszok, hogy g.eci vagyok mert szét akarom szedni őket, mert nagyon nem. Főleg, hogy a tanítványa vagyok és csak 17. Vagy ez csak tanárbácsis fantázia és majd elmúlik?:S


L/17


2011. szept. 26. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Apakomplexus befigyel. Talán ne rá gondolj mikor maszturbálsz.
2011. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
hát... most elítélhetnélek de inkább malackodom egy kicsit XD Szerintem egy egyéjszakás kaland belefér, csak ne tudja meg senki :P Még a médiád is nőni fog :P
2011. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Öntsd le egy vödör kutyasz*rral, akkor nem fog tetszeni.
2011. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

azért normális válaszokat is lehetne neki írni, nem?


nekem is volt ilyenem diákkoromban, sajnos nem igazán tudsz vele mit csinálni,mivel van vele órád, nem is kevés, és hát ha magadban nem változtatsz, vagy nem tetszik meg neked hirtelen valaki más, akkor ez így marad. viszont arra figyelj, hogy nyelvvizsgán átmenj ám, ne a tanár bácsira figyelj mindig! :DD de amúgy ő tudja, hogy neked bejön? :)

2011. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt ne számíts értelmes válaszra, ez itt már a láda legalja. :)

Viszont én még nem hallottam olyanról, hogy valaki nem heverte ki a tanára iránt érzett szerelmét. 1 év múlva már azt sem tudod, ki az, és történni úgysem történhetne semmi sem. Viszont ábrándozni szabad, egyáltalán nem baj, hogy tetszik neked.

2011. szept. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért lenne ez a "láda legalja" csak azért mert egy tanárról van szó. Ő is ugyan olyan ember, mint akárki más.

És nem, nem tudja, hogy bejön nekem, mert nem akarom, hogy máshogy kezeljen, mint a csoport többi tagját. Lehet, hogy nem igazán tetszene neki, ha megtudná..

És tudom, hogy elmúlik majd egyszer, de hogyan múlik el nagyon gyorsan?:D

2011. szept. 26. 15:52
 7/7 anonim válasza:
15:46 -os vagyok, és nem tudom xDD
2011. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!