Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kérdésem leginkább azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem leginkább azon csajokhoz szól akiknek már volt fogszabályzójuk? (és már nincs)

Figyelt kérdés

van egy nagyon jócsaj a suliba(volt fogszabija), és azt veszem észre hogy bejövök neki.. őszintén szólva már ideje lenne lépnem vmit ,egy valami tart vissza . a nem szép fogaim miatt kialakult önbizalomhiány(gondolom őt is zavarná hogy kuszán állnak a fogaim,ami nagyon gázul az a jobb szemfogam ,mint vmi vámpír). már nagyon rég óta állok ilyen rosszul a fogaimmal, már ideje lenne elhatároznom magam és feltenni a fogszabit. az sem érdekel hogy nem lenne barátnőm(teljesen ez sem igaz) ,viszont kissé zavar ez a szitu,idegesít


ugyanis még az is gondot okoz hogy szüleimnek szóljak ezügyben(már volt róla szó ,de mindig akkor mikor az egész család ott volt, és olyankor borzasztó kellemetlennek éreztem erről beszélni, ezért nem is mondtam hogy "hú de feltenném" ,nem bírtam kimondani annyira kellemetlenül éreztem magam)... azóta sokat fejlődött az önbizalmam már egyre inkább eltudom képzelni hogy legyen rajtam fogszabi és ne tűnjek bénának benne. a külsőmmel más gond nincsen, sőt jóképű csávónak tartom magam, de ez az egész nagyon zavar


csajok mit gondoltok? én őszintén szólva nem járnék magammal:D pont ez miatt. olyan béna hogy egyszer attól félek hogy fogszabim lesz .máskor meg csak az jár a fejemben ha nem teszem fel később úgy fogok szívni mint a ....


azt sem hiszem hogy a legtöbb csaj lesz.rja a fogszabályzót. engem pl kifejezetten irritál ha egy lányon van( a porcelán még elmegy de a fém..:S). porcelánban gondolkodom..


az ilyesféle csajok akiknek már volt szabijuk nem zavarja őket hogy a pasasnak van?(mondom engem zavarna ,dehát én úgyis hülye vagyok :D)

18f


2011. szept. 26. 17:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

nos ez kissé megriaszt , ugyanis már feltetettem, de nagyon irritál az a szemfog hogy annyira fent van.. mire hely lesz neki áhh

de így sem merek mosolyogni mert, így duplán csúnya, egyszerre fent lévő szemfog és fogszabi(porcelán)


alig merem kinyitni a számat mikor beszélek

2012. jan. 14. 18:41
 12/12 anonim válasza:
Nekem 1 évig volt fent a porcelán fogszabi. A leszedés előtt egy két hónappal összejöttem a pasimmal. Csokoloztunk meg minden nem zavarta. Mikor levették azt mondta így is szép voltam de nelküke még szebb :) nem nezett rám rossz szemmel miatta
2015. febr. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!