Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti megvagytok orális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti megvagytok orális szex nélkül is, ha muszáj?

Figyelt kérdés
Például a párotok közli veletek, hogy nem szívesen csinálja, és van rá normális magyarázata, akkor elnézitek neki ezt kis "hibáját"? Vagy csak ritkán teszi?
2011. szept. 27. 18:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha már benne van a szádban, annyira mindegy, hogy lenyeled vagy sem, úgyis a nyelveddel érzed az (undorító) ízét. Ha a torkod felé megy tovább, attól nem lesz rosszabb.
2011. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Én úgy veszem észre te nem vagy vele megértő. Hiába állítod az ellenkezőjét, te nem törődsz bele abba hogy ő nem szeret szopni. Hát képzeld én se szeretek! Nem tudom mit csinálnál ha neked kéne egy olyan dolgot szopogatni, amit egyáltalán nem szeretnél. Nagyon kevés lány "szereti" a sperma ízét, egyébként kóstold meg másét és megérted miért kap hányingert ;)
2011. szept. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Én emgértem, hogy nem szeretné, de legalább kipróbálhatnánk, és ha tényleg nem tetszik, akkor hagynánk a dolgot. Nem erőszakoskodom. :) Ha nem, hát nem.
2011. szept. 27. 21:08
 24/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akarnád, hogy lehányjon vagy öklendezzen, kivéve ha az izgat. Mondjuk a helyében azért egyszer én is megpróbálnám, de csak azért, hogy utána békén hagyd. Egy idő után úgy is fel fog benne merülni, hogy ha ez neked annyira fontos, akkor vajon kivel cummantod le magad és lelép.
2011. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Én is csak azért szeretném, hogy kipróbáljuk, hogy legyen fogalma róla, hogy milyen. Mint már leírtam nem életbe vágóan fontos, de kipróbálnám, mert izgat a dolog. Emiatt nem csalnám meg, hogy nem hajlandó rá. De örülnék, ha megpróbálná, ha nem tetszik neki, akkor nem erőltetném. De kitudja lehet, hogy még rá is kapna a dologra...:)
2011. szept. 27. 21:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!