Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék barátnőt szerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék barátnőt szerezni magamnak?

Figyelt kérdés

Itt vagyok lassan 21évesen és még nem volt barátnőm emiatt egy igazi lúzernek érzem magam.

Mikor ismerkednék pl. szórakozóhelyeken a lányok inkább hagynak a f*szba.

Alapvetően csendes visszahúzódó vagyok de azért megtudok szólalni.

Nem vagyok egy hűde jóképű izmos egyén se de láttam már nálam sokkal rondábbat nővel.

Mi lehet velem a baj hogy így kerülnek a csajok?


2011. szept. 28. 16:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én még csak 18 vagyok de nekem sem volt még barátnőm. Én se vagyok az a "hűde jóképű izmos egyén". Nem is vagyok az az otthonülő fajta, amikor tudok, azért megyek társaságba, sokat is sportolok, bicajolok, evezek, még is ha elhívok egy csajt találkozni, válasz: hátőizénemtomnemérekrá. Én is próbálok rájönni mi lehet a baj, de nem tudom.
2011. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nem vagy egyedül.


én is itt vagyok 21 évesen, szüzen, nulla kapcsolattal a hátam mögött, még csókolózni sem csókolóztam soha életemben


a vicc az egészben, hogy sokan mondták már, hogy helyes fiú vagyok és mégsem alakult ki semmi sem


talán az lehet a gond, hogy én is olyan vagyok, mint te csendes, visszahúzódó, csak kicsi haveri körömben vagyok kellőképpen laza, humoros, jó arc


sajnos nekünk sosem lesz könnyebb dolgunk, ha csak nem találsz egy olyan lányt, aki annyira téged, akar, hogy kezdeményezni is mer nálad magától


de az ilyen ritka, vagy legalábbis ahhoz nagyon jól kell külsőre kinézned, hogy rád másszanak a lányok maguktól is akár

2011. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha van sok pénzed vegyél egyet:) Persze csak vicc.


Először magaddal kellene, hogy elégedett légy, mégis hogy tiszteljen így egy lány ha te is azt gondolod magadról, hogy lúzer vagy???


Járj el sportolni, hiszen a szép test az első benyomásnál fontos, plusz az neked is növelni fogja az önbizalmad ha jól érzed magad a bőrödben. És öltözködj igényesen, a magukra valamit adó lányok azt nagyon díjazzák. Meg hát szórakoztasd őket ahogy egy előttem hozzászóló is írta és ne támadd le a randi kérdéssel, hanem jó ideig barátkozz velük, akár többel is, amúgy sem árt ha tanulmányozod kicsit a lányok lelkivilágát.


23/L

2011. okt. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szórakozóhelyen.. Hogy mi a baj azt ennyiből nem tudom megmondani. Megkérdezhetem, hogy honnan írsz? Nekem se volt még barátom.


20/l

2011. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
mennyél szórakozó helyre nekem is ott volt az első smárom csak próbáld ki ennyi meg egy bambi
2011. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!