Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párkapcsolatban éltek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párkapcsolatban éltek, flörtöltök-e mással? Mi fér bele? Volt már mellette "fellángolás" más iránt?

Figyelt kérdés
Konkrét élmények is jöhetnek:)
2011. szept. 28. 18:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

19:05


jól beszélt!!!!!!!!!!!!

2011. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nőtől simán belefér, hogy vet egy szexi pillantást az utcán egy vele szembejövő férfira. Egy nőnek (legalábbis nekem igen) fontos a tudat, hogy más számára is kívánatos vagyok-e még. Mert, ha nem, valószínűleg azért, mert a kapcsolatomban elhanyagolom magam. Az viszont már sok, hogy randi szerűségekbe belemenjen az ember. Pl. egy ismerkedős beszélgetés, kávézás, stb.
2011. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy barátom flörtöl, mert mondta, de hogy neki csak az a lényeg, hogy fenntartsa az egóját vele.

Kicsit fosul esett, de néha én is teszek félreérthető célzásokat haveroknak, de mindegyik pontosan tudja, hogy szeretem a barátom és nincs semmi jelentősége... Csak szeretem ha más is mondja, hogy szép vagyok, vagy ilyesmi.

A hűség testileg is lelkileg ami nekem fontos.

20L

2011. okt. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

09-28 19:17

Nincs is 19:05-ös válasz... :D

2011. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
az exem igen, én nem..
2011. okt. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
65%
Én elejében soha, de ahogy az idö múlt, persze hogy megnéztem másik fériakat, ahogy ök is engem.. ezzel a dologal jó vigyzáni, mert nekem nagy problémám lett most belöle..A kis flörtböl, az olyan mindennapos köszöngetés már a mosolygásból lett egy fellángolás, és azt hiszem mostmár sokkl több nnyira, hogy sajnos szakitanom kell a párommal :( annyira sajnálom ezt az egészet ezeket a hosszu éveket, de ez lett :(
2011. okt. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
utolsó, sztem ez nem a flörtölgetés miatt van, hanem vmi nem stimmelt köztetek, és igy is, ugy is bekövetkezett volna..
2011. okt. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi büdös kurv gyűlt itt össze :D ez a "fellángolás" a legszarabb duma :(
2011. okt. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
utolsó, na bezzeg ha pasirol lenne szó, akkor az normalis, tűrjük el, mi? megjegyzem, én nem csaltam meg soha senkit, és még csak nem is flörtölgetek senkivel, AMIG JÓ A KAPCSOLAT!!!!!
2011. okt. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
55%
Hallod anyukám..ti genetikailag vagytok ilyenek,ez ellen nincs mit tenni :D
2011. okt. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!