Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki, hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy terhes vagyok? 23/L

Figyelt kérdés

Szóval ha esetleg nem lennétek biztos abban , hogy a pasi szeretné a gyereket akkor is elmondanátok neki?

Sajnos fog.gyógyszer mellett történt meg. Egyszer tett rá célzást, hogy szeretne gyereket mert ő már jóval idősebb mint én. És még azt sem tudom, hogy megtartsam vagy ne.


2009. ápr. 27. 16:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem akarod megtartani, akkor ne tartsd meg. tanultam pszichobol h azok a gyerekek, akiket nem várt az anyjuk, azok sokkal gyengébben teljesitettek az iskolaban, kisebb sullyal születtek, szoval sok negativ dolog történt veluk. persze ez a te döntésed, és ha a parod is akarja, akkor nem fog rossz környezetbe születni. sztem gondolkozz el h ezt akarod-e. a parodnak meg mindenkeppen mondd el, mert ha terhes vagy, abban ő is ugyanannyira benne van, mint te.
2009. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen tudnia kell róla hisz az apja.Beszéld meg vele,hogy ő mit gondol a dologról és csak azután gondold át az abortusz ötletét.Hány éves vagy?
2009. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak nem akarom, hogy azt gondolja magamhoz akarom "láncolni" a gyerekkel.
2009. ápr. 27. 16:07
 4/15 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok.
2009. ápr. 27. 16:08
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért beszéld meg vele. ha nem akar veled maradni, akkor szülhetsz akarhany gyereket, nem fog. ha viszont szeret, akkor varni fogja a babat. de néma gyereknek anyja se érti a szavat. ha nem kérdezed meg, akkor csak talalgathatni tudsz. egyszerubb ha elmondod neki. amugy milyen gyogyszert hasznaltal?
2009. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod szeret és már régebb óta együtt vagytok csaknem bánná, hogy gyermeketek lesz, ha azt mondja vetesd el, akkor nem biztos, hogy komolyan gondolja a dolgokat veled.De mindenképp el kell mondanod neki, akár hogy félsz:S
2009. ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha őszinte vagy vele és nyitott minden megoldásra (azaz nem csak a terhesség megtartása, hanem az elvetetése is szóbajöhet) akkor jó megoldásra juttok.


Még ha "besikerült" gyerek is lesz, ha készen állsz fejben az anyaságra, és a párod is akar gyermeket, akkor jól megy majd minden.

2009. ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
"Rendes" fog. gyógyszert.Csak mikor együtt voltunk előtte elfelejtetem bevenni és késöbb vettem be de a tájékoztaton az volt ,hogy ha beveszem nem lehet gond ( és azon az estén nem figyeltem mert eléggé ittas állapotban voltunk.)
2009. ápr. 27. 16:13
 9/15 A kérdező kommentje:
Én azt hiszem csak miatta tartanám meg . Én még túl fiatalnak tartom magam ő viszont már 42 éves.
2009. ápr. 27. 16:16
 10/15 A kérdező kommentje:
És még csak 1 éve vagyunk együtt.
2009. ápr. 27. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!