Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozás egy régi szerelemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozás egy régi szerelemmel, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Régi szerelmem mikor megláttam egy év elteltével felkavart bennem megint mindent s szeretem még mindig ugy érzem..
2011. szept. 30. 12:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem felkavar, még az is, ahogy egy előttem levő írta, csak ha képen meglátom facebookon. főleg hogy ilyenkor általában a mostani barátnőjével van közös képe.

ha lehet az életben soha nem akarom ő(ke)t látni, vagy találkozni... de ezt ugye nem tudhatjuk előre.

szerencsére, azon ritka alkalmakkor amikor "látom", elégtétellel nyugtázom, hogy már nem érzek iránta semmit, és, hogy ha most hozna össze minket a sors, nem jönne be, mint pasi, se külsőleg, se belsőleg. az, (a)hogy pofára ejtett, mostmár több, mint másfél éve, akkora befolyással volt az életemre, mint addig semmi. felnőttem, és most már sokkal megfontoltabb vagyok úgy a pasik terén mint z élet más dolgaiban. nem mondom hogy megbántam hogy valaha is együtt voltam vele, mert nem. nélküle nem lennék ma az az ember, aki vagyok. ha egyszer találkoznánk, még meg is köszönném neki:)

2011. okt. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

fülöp

az a legszarabb,hogy ha majdnem minden nap latod a tvben. Nos en tuti a pofájàba lépnék. És ráöntenèk egy forrò kàvèt a marhadràga cuccaira

2011. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

én annó 2 év után találtkoztam az első nagy Ő-vel...akkor már egy éve boldog kapcsiban voltam...és annyira felkavart hogy majdnem véget vetettem a kapcsolatomnak...de hála az égnek az agyamra hallgattam mert mint utólag kiderült nem változott meg...már 4. évet is tulléptük a párommal és nagyon boldogok vagyunk :)


L21

2011. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ha valamelyikőtöknek van másik párja, nem nyerő ötlet telálkozni. tuti aki egyedül van újra beleszeret a régibe, és kezdődik a sok gond
2011. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
szerintem se találkozz vele. Legyél határozottabb egy kicsit, és mozdulj ki! A barátaid ismerősei között úgyis fogsz találni még nagyon de nagyon kedves és sármos férfiakkal / csinos és elvarázsoló hölgyekkel, akikben sokkal jobban meg tudsz bízni, Mert tiszta lapról indultok! El kell menni bulizni, házibulikba járni, vagy elmenni egy jobb pub-ba, szórakozóhelyre! csak lazán jókedvvel! És kész! Máris ott fog ülni veled szemben az "uú basszus ez tényleg a 'Nagy ŐŐŐ'" !!! ;)
2011. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes. Hasonló volt az én helyzetem is a párommal, annyi, hogy ő bizonytalanságból szakított velem. Aztán mindketten éltük az életünket. Próbálkoztunk, de egyikünknek sem alakult ki a boldogság más mellett. Sőt, én félve az egyedülléttől egy rossz házasságba is belecsöppentem, amiből alíg tudtam kimenekülni.

Aztán adtunk egy új esélyt magunknak, és évek óta boldognak mondhatom magam, még ha mérges is elolvadok tőle. Ja, és már van két tündéri porony is, tehát MEGÉRI.

2012. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
:)
2016. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!