Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iuventus ventus kérdése:

Az gond, ha egy pasi egy kicsit szentimentalista?

Figyelt kérdés

Na jó nem is kicsit. Ez gond? Vagy annyira nem jönnek be az érzelgős, romantikus pasik?



17/F


2011. okt. 2. 16:44
1 2
 11/15 napietus ***** válasza:

17:06...hihh...:D


amúgy gond, igen. én sosem buktam az ilyen típusra. mondjuk biztos van, akinek tetszik, keresgélj...

2011. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


17:03 Ez olyan szép volt! Neked külön köszönöm!

2011. okt. 2. 17:53
 13/15 anonim ***** válasza:

"De nem szeretnék egy olyan kapcsolatot, ami "hazugsággal" kezdődik."


Minden kapcsolat hazugsággal és képmutatással kezdődik az első találkozástól, az első szerelmi vallomáson át az esküvőig.

A csajok csak elméletben szeretik az érzelgős faszikat, vagy 35 felett, amikor párszor már átb.szaták őket és nincs senkijük, de ki vannak akadva, hogy még nem mentek férjhez. Nézz körül, a csajok mindig a bunkó parasztokkal vannak. Sosem hagyják el őket, még ha agyon verik őket, akkor sem. Ellenben, ha kedves, romantikus stb vagy, akkor egyből megkapod a nyálas jelzőt és lelépnek.

2011. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok. Férfinak lenni mit jelent? néhga gerincre vágni az asszonyt és megkúrni? pipa néha ha olyan atrocitás ér akkor az öklöddel lerendezni pipa.

De nem ez jellemez leginkább. Hál istennek :)

2014. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Igaz a kérdés már elég régi, de válaszolok akkor is. Javaslom, nézd meg az írók, költők szerelmi kapcsolatait, mert ők aztán -különösen a költők- szentimentális jellemű emberek. Igen, sokuknak zűrösen indul, de végül a legtöbbjük megtalálta a párját... sőt sokszor a legszebb szerelmi kapcsolatok az övéké, kiváltképpen a költőkre jellemzően. Ott van pl. Kazinczy Ferenc és Török Sophie házassága vagy Radnóti Miklós és Gyarmati Fanni... A legszebb szerelmek! Gyarmati Fanni a mai napig él és férje tragikus halála óta, azaz már több mint 50 éve nem volt hajlandó senki mással kapcsolatba lépni, a mai napig szereti! Nehezebb az ilyen belsővilággal rendelkező férfiaknak a szerelmi élete, ugyanakkor ha igazán jól választasz társat, nem lesz nálad boldogabb ember!:-)
2014. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!