Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19-20-21 év körüli férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-20-21 év körüli férfiak! Mit tennétek akkor, ha megtetszene nektek egy 15 éves lány?

Figyelt kérdés
Eddig csak jó barátok voltatok, de egyre közelebb kerültetek egymáshoz és bejön neked és tudod,hogy te sem vagy közömbös a lánynak, mit tennél? Megpróbálnád,hogy menne-e vele egy párkapcsolat? Vagy a korára hagyatkozva, inkább hagynád? Hogyan reagálnál? Nagyon fontos!:)
2011. okt. 2. 17:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

nekem jobban tetszenek mint a 20 évesek:D remélem azért kinövöm XD

F18

2011. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát...én tuti nem mennék bele. Volt is ilyenre példa, kiscsaj fülig szerelmes volt (legalábbis azt hitte). De egyszerűen, nekem egy társ kellett inkább. Lássuk be, abban a korban nagyon-nagyon kevés az a lány (persze biztos van 1-2) aki megérett egy kapcsolatra. És ha meg is érett, nem nagyon tudja azt a szintet hozni még, és ez nem az ő hibája. Persze ez csak az én magánvéleményem, de a legtöbb barátom/ismerősöm is igy gondolja, szóval..:/
2011. okt. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

én összejönnék, ha fejben is elég érett a lány

21/f

2011. okt. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
begináznám
2011. okt. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én is szívesen barbiznék vele. De félek, hogy sokáig nem húznám mellette.
2011. okt. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ismerkedj korod béli srácokkal... attól, hogy nagy divat az idősebb pasi, még nem biztos, hogy készen állsz rá, testileg és szellemileg egyaránt. 19/F
2011. okt. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
15 éves korom körül volt egy nagy szerelmem, az első igazi, egy 20 éves srác. kavarni leállt velem, de( le azért nem feküdtem vele, valószínűleg ezért is) kidobott másfél hónap után, mert hogy túl nagy a korkülönbség, neki társ kell, én meg még "nem éltem ki magamat", és "még nem tudnék egy ember mellett megállapodni". egy fél évig padlón voltam, aztán összejöttem a barátommal (akkor volt 19). 4 és fél éve vagyunk együtt.
2011. okt. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Várd meg, míg felnő. Egyenlőre gyerek, még ha nagylánynak érzi magát, akkor is.
2011. okt. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
én 26F vagyok és most egy 17 éves csaj tetszik de nagyon nagyon :) de mivel fiatal és nálam már alapból kivetni való dolog, hogy 20-21 év alatti csajjal nem foglalkozom, ezért nem fogok lépni felé...
2011. okt. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!