Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen életkortól nő jelentőse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen életkortól nő jelentősen a pénz szerepe párválasztásnál?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, így 21 évesen (fiú vagyok), hogy eddig az ismerős lányoknál nem volt fontos. Nem egy olyat ismerek akit a párja audival/bmwvel cipelt, következő barátjával meg vonattal jártak. Én úgy gondolom, hogy igazán 30 felett lesz az, hogy jelentős szempont lesz. Az elég fura viszont, hogy én jobban örülök egy jómódú lánynak, mert mi is jól élünk, és fura lenne átmenni hozzájuk úgy, hogy mondjuk az ő házuk/kertjük/autójuk nem olyan, ráadásul ott van az esély, hogy így a pénz miatt kellek neki csak.
2011. máj. 8. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Amint kikerülnek otthonról. Egy bérelt lakásban laknak, akkor rájönnek hogy azt bizony fizetni kell, és anyu/apu nem mindig fizeti ki. Elkezdenek dolgozni, és rájönnek hogy amit eddig röhögve megkaptak, most meg kell érte dolgozniuk.
2011. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

aki olyan, annak már 3 éves korától, aki értelmes annak meg semikor.

már oviban vannak lányok akik azt a fiut követik folyton aki nyalókát ad nekik meg cukrot. ugyanaz megy már oviban, mint később nagyban...

ugyanigy vannak huszon-X meg fölötte évesen is akiket nem a pénz csábít hanem hogy normális legyél magabiztos stb. persze legyen anyagi háttered, de nem kell hogy mindent megvegyél meg ajándékok halmaza. hozzáteszem szerintem az nem is sokat ér ahol pénzzel ajándékokkal el lehet csábitani a nőt...

2011. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amikor gyerekvállaláson gondolkodtok. Legyen ez 25 v 30 éves korban. Akkor rohadtul számít a pénz
2011. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"én jobban örülök egy jómódú lánynak, mert mi is jól élünk, és fura lenne átmenni hozzájuk úgy, hogy mondjuk az ő házuk/kertjük/autójuk nem olyan"


Na, hogy is van ez, hogy a pénz csak a lányoknak számít?

2011. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én egy szóval sem mondtam ilyet. Akkor nem írtam volna oda amit idéztél.
2011. máj. 8. 22:07
 6/10 anonim ***** válasza:

de te is elvárod, hogy olyan párod legyen akik anyagi körülményei ugyanolyanok mint a tietek.


amugy a kérdésre válaszolva pedig:

onnantol számit,hogy a nö férjet keres mert bizon y a férj keresésbe tartozik a család alapitás is..ami meg nem kis melo és költség.ezért keresnek a nök ugy 20fölött pénzes palikat.

2011. máj. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy nekem nem fontos a pénz. Azért nem elvárás, csak egy nagy pluszpont.
2011. máj. 9. 00:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 24 éves vagyok és nekem nem számít sem most, sem pedig a jövőben nem fog.

Aki pénztárca alapján választ magának párt, arról meg van a véleményem...

A barátom nem keres túl jól, sokszor alig jön ki a pénzből hónap végén, mégis ha a jövőre gondolok (összeköltözés, baba), ő van benne.

Cseppet sem érdekel, hogy fog keresni később, mert ez a leglényegtelenebb dolog, ha kapcsolatról, és főleg, ha szerelemről van szó.

Persze nem azt mondom, hogy az életben nem számít a pénz, de nem a páromon keresztül akarok hozzájutni, hanem én is ugyanúgy meg szeretnék érte dolgozni, aztán összerakjuk, amink van.

Szerintem ez így (lenne) normális.

L/24

2011. máj. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mindig számítani fog! a kiscsajok azért szeretik a gazdag palikat mert elviszi őket moziba, kajálni, elmennek buliba, esetleg néha valami ruhát, ha dohányzik kérnek tőle cigit sb... amire megkomolyodnak a lányok és nők lesznek. akkor pedig a kényelmes élet reményében előnyben részesítik a nagyobb jövedelemmel rendelkező személyeket. de ezért kár is őket hibáztatni, a génjeikben van --> biztonságot, jó körülményeket szeretnének biztosítani az utódoknak.
2011. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csak pluszpont...na meg is válaszoltad
2011. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!