Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szempontokat kell nézni párválasztásnál?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok,volt már több barátnőm,illetve kalandok is,és az utóbbi időben sokat csalódtam a lányokban,egyik nap ezt mondják másik nap már mást,ez a főbaj,hogy nem találok olyan lányt aki meg maradna mellettem,vagy aki tényleg szerelmes belém tiszta szívből,én már sokszor voltam szerelmes,és mindig olyan lányokba "botlok" akikkel nagyon jól érzem magam,de messze laknak tőlem,a legutóbbi lánnyal azért nem sikerült a dolog,mert elmondása szerint nem vagyunk egy világ,ami érthető is,mivel ő egyetemen tanul,illetve tanít is,szóval elég komoly lány,én meg egyszerű srác vagyok,tudom nekem olyan lányt kéne keresnem,aki egy körbe mozog hozzám hasonlóan,de én nem vagyok egy egyszerű ember,elmegyek valahova látok egy lányt,és akarom őt,legtöbb ismerősöm mérlegel ilyenkor,hogy más kategória úgyse működne stb,de én nem tudok ilyen lenni,nem szoktam mérlegelni,hogy most ő gazdagabb szebb,okosabb nálam,vagy mondjuk külföldi.

szerintetek ez rossz dolog,meg kéne változnom?


2011. máj. 6. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyiban talán igen, hogy elfogadod más véleményét. Egyébként nem. Bár amit magadról leírtál, nem túl sok.
2011. máj. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó arc vagy.Nekem általános iskola óta ugyanaz a párom,nem igazán volt még akkor semmilyen szempontom.Megláttam és beleszerettem.Full esélytelennek tűnt az egész,hiszen akkor még mi sem voltunk egy világ.Aztán jött egy szerencsés fordulat,azóta együtt vagyunk.Ennyi év után annyira összekovácsolódtunk,hogy ma már egy világ vagyunk.Szerintem nem baj,ha a szívedre hallgatsz,érdemes figyelembe venni azt is,hogy kb mennyi esélyed lehet,viszont a szerencse sem maradhat ki a képletből.22/F
2011. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne hidd, hogy egyetemista lányt csak egyetemista fiú szerezhet meg. Az egész "egyetem" dolog annyira elcsépelt és értéktelen kezd lenni, hogy gyakorlatilag semmi jelentősége.
2011. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ezzel a lánnyal is egy buliban találkoztam,szerelmi csalódás miatt voltam ott,és megláttam hú mondom,nagyon beindult rám,de nem volt közönséges vagy ilyesmi,erősen átölelt,nem akart elengedni,azóta visszament suliba,gondolom mérlegelt vagy átgondolta a dolgokat,aztán rájött hogy nem működne,mindig ez szokott velem történni,meglátok egy szép kedves aranyos lánnyal,akivel mindig csak egyszer találkozok,nem tudom más srácok ezt hogy fogják fel,kalandnak? de én rám mindegyik lány hatással van akivel találkoztam eddig,nem tudom csak úgy elfelejteni őket,következő buliban másikra lányra hajtani,én nem tehetek róla,de nem ilyen vagyok,ismerőseim sem értenek sokszor.
2011. máj. 6. 11:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne lihegd túl. Egyszerűen rájött a hölgyike, hogy neki nálad jobb kellene. Az ilyenek várják a herceget, fehér bömössel. Sajnos sok ilyen van, de tovább kell lépni rajta.
2011. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Milyen szempontokat kell nézni párválasztásnál" erre nincs megfelelő szabály..


Ne változz meg, ha valaki szeret az úgyis szeret.

Az nem lehet kizáro ok, h. egyetemista ect., csak leakart rázni, ha jól megértitek egymást akkor az nem számít.


"egyik nap ezt mondják másik nap már mást" mai lányok elég szeleburdik, velük ne fogl., habár vannak kivételek!


Tetszik a hozzáállásod, h. nem mérleglsz.

A lényeg, h. jól érezzétek magatok. Idővel kialakul minden.



"mindegyik lány hatással van akivel találkoztam...,következő buliban másikra lányra hajtani" ezzel sincs sztem gond, még fiatal vagy, ez is alakul maj'.

2011. máj. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem,az utolsó mondat így szólt,másik lányra hajtani,de azt úgy értettem,hogy környezetemben sokan egyből következő bulin már más lányoknak "udvarolnak",erre írtam hogy én nem ilyen vagyok,nem vagyok amúgy se egy nagy bulizós,régebben igen,de amióta végeztem sulival,melózom ha van állandó,mert azt sem könnyű találni,ez az alkalom is ritka volt,pár hónappal ezelőtt voltam szórakozni utoljára,sokkal lazább vagyok olyankor,mint mondjuk amikor találkozom egy lánnyal hétköznap,sokat számít tudom az ismerkedés,a beszélgetések,de én nálam mondjuk többet ér az érintés,egy ölelés vagy nézés,mint a szavak,ez első barátnőm volt ilyen,vele is buliban jöttem össze,és ő ugyan olyan maradt utána is,nem játszotta meg magát,hogy most vegyünk vissza vagy ilyesmi,szeretett velem lenni,nem akart többet,más kérdés hogy szakítottam vele,mert én éreztem iránta olyan mély érzelmeket,mint ő irántam,szerintem így volt tisztességes.
2011. máj. 6. 13:02
 8/9 A kérdező kommentje:
*nem éreztem
2011. máj. 6. 13:03
 9/9 anonim ***** válasza:

jah félre olv.tam bocsi! Akkor Te "lovag" vagy kevés az ien fiatal sztem. Az jó, ha egy lányt nm egy db húsnak tekinted!

"de én nálam mondjuk többet ér az érintés,egy ölelés vagy nézés,mint a szavak"

értem, igaz is a tett többet ér a szónál erre rá kellett jönnöm! volt egy 7é kapcsim és az tanított meg sok mindnere!! Sajnos majnm későn léptem ki kapcs.ból..és bántam is az akkori fejemmel h eddig húztam..ez volt az első hosszú kapcs.

2011. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!