Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi kell egy nőnek egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell egy nőnek egy párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Egy normális,értelmes lány mit rá el,arra lennék kiváncsi.Remélem,nem pénz,vagy más anyagi dolgok.:)
2011. okt. 3. 15:59
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Csak a pénz számít.
2011. okt. 3. 16:16
 12/32 anonim ***** válasza:
Amik nekem lényeges szempontok voltak a választásnál: jól érezzük magunkat együtt, megértsük egymást, tudjunk együtt jókat nevetni, de meg is tudjuk egymást vigasztalni. Nekem ezen kívül még fontos tulajdonság egy férfiban a talpraesettség, bizonyos fokú önbizalom, határozottság, érzelmesség, hűség, humorérzék. Meg persze nélkülözhetetlen, hogy valamennyire működjön az a bizonyos kémia és vonzódjunk egymáshoz.
2011. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Nos a kémia esetemben nem működik. Nem tudom elképzelni,hogy bárki belém szeressen.
2011. okt. 3. 16:21
 14/32 anonim ***** válasza:
48%

ma 16:05


A férfiakat viszont könnyebb boldoggá tenni:

Legyél meztelen

Vigyél neki rántott húst és sört

Ne állj a tévé elé

:)))

2011. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel szóval...
2011. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Áh igazából téged nem is érdekel,hogy mi mit írunk mert van egy konkrét elképzelésed és attól te nem tágítasz bármit is írunk!

Szóval most nekem lenne egy kérdésem...

Minek is tetted fel?

2011. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Szesze ***** válasza:

"Legyél jóképű és gazdag. A normális lányoknak is csak ezek számítanak"


Te se tudsz csajozni mi:))


Válasz:


Szeretet, törődés, hűség, őszinteség...


Szeretet-igényeljük, hogy mond ki (természetesen csak akkor ha öszintén mondod) DE azt is, hogy éreztesd pl. egy szép smsel, vagy valami aprosággal (hozol egy tábla csokit a randira)

Törődés-foglalkoz vele, hívd fel (napi siznten, ez nálam nagyon fontos, hogy minden nap beszéljünk, ha nem tud telefonálni legalább 2-3 smst váltsunk naponta vagy skype bármi) hívd találkozni és nem árt az se ha a találkozások változatosak, bár ez nagyon egyénfüggő...

Hűség-nálam ez kb abból áll, hogy ne smsezen mással, ne találkozgasson mással, ne csokolozzon es ne szexeljen mással

Őszinteség-mindenben, ha nem vagyok jó szexben mondja meg változatssunk rajta, ha esetleg megcsal modnja meg és esetleg meg lehet beszélni, ha elmegy bulizni mondja meg stb.

2011. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

"Te se tudsz csajozni mi:))"

Nem, mivel se jóképű, se gazdag nem vagyok :P

2011. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

ma 17:38


Az egyik exem alacsony volt, kövér, kopaszodó, nem is túl fiatal, ráadásul szegény, mint a templom egere és bomlottak utána a csajok. Méghozzá a karcsú, fiatal csajok. Majdnem szétszedtek, mikor megtudták, hogy engem választott.


Ennyit a teóriádról. :D

2011. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Szesze ***** válasza:

"Te se tudsz csajozni mi:))"

Nem, mivel se jóképű, se gazdag nem vagyok :P


Tegyél le a topmodellekről akik mindennap nagyon toppon vannak, keress értelmes átlagos lányokat, és csiribi-csiribá mindjárt lesz egy kedves kis lány a karjaidban...

2011. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!