Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi kell egy nőnek egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell egy nőnek egy párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Egy normális,értelmes lány mit rá el,arra lennék kiváncsi.Remélem,nem pénz,vagy más anyagi dolgok.:)
2011. okt. 3. 15:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

17:42 Kár, h ilyet a valóságban soha nem látni. Messziről jött ember ugye...

17:46 Ezt már vártam. A topmodelleknél soha nem is próbálkoztam, átlagos (sőt, kifejezetten csúnya) lányoknál viszont jó párszor. Az eredmény ugyanaz, mintha topmodelleknél próbálkoztam volna.

2011. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

ma 18:00


Tipikus struccpolitika. Mindenhogy megcáfolva az állításod, mások úgy is tudnak csajozni, hogy nem jóképűk és nem gazdagok, most nem tudsz máshogy védekezni, csak hogy rám fogod, hogy hazudok.

Ha a saját szemeddel látnál ilyet, akkor is kitalálnál valami kifogást, hogy igazolhasd magad.

Nem is próbállak tovább meggyőzni, mert itt látom, nem a tények számítanak, hanem az, hogy legyen mivel vigasztalnod magad a sikertelenségedért.

2011. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
A saját szememmel sose fogok ilyet látni, mert ilyen nincs. Ha látnék, akkor elhinném, és talán újra próbálkoznék a csajozással, de nem lesz ilyen :P
2011. okt. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Jó. Akkor ezek szerint csak a filmsztár kinézetű, milliomosoknak van feleségük és családjuk. :D
2011. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Azt nem mondtam, csak h aki nagyon csúnya, és szegény is, annak nincs. Az pedig igaz is.

Mondjuk igazán jó nőik tényleg csak az olyanoknak vannak.

2011. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Vannak ott azért egész csinos barátnői egyes szegényebb és nem olyan jóképű pasiknak is, akik értenek a nők nyelvén, de az tényleg igaz, hogy az agyonszolizott, szuper divatos cicababaforma szépségek közül a legtöbben tényleg a menő, divatos pasikra buknak.... és nagyon sok pasinál ők jelentik a "jó nő" kategóriát.
2011. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Egy kiengyensúlyozott, harmonikus kapcsolathoz amire nekem szükségem van:


1. Becsüljön meg, tiszteljen!

2. Bizalom

3. Legyen őszinte, figyelmes, törődjön velem.

4. Éreztesse velem, hogy nő vagyok

5. Amikor "tényleg" szükségem van rá, legyen mellettem

6. Ne felejtse el a fontos dolgokat

2011. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Én ezt mind meg tudnám adni,ha lenne kinek. :S
2011. okt. 4. 15:14
 29/32 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz lenne, amit itt a csajok írnak, tucatjával dörömbölnének a nők az ajtómon egész nap. Vmiért mégis inkább menekülnek előlem.
2011. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
A remény hal meg utoljára.:)
2011. okt. 4. 15:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!