Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyok és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok és hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy a barátom 20 évvel idősebb,2 gyermek édesapja és egy felesége van, akit szintén szeret?

Figyelt kérdés
Amivel tisztában vagyok, hogy kevesen értenének meg. Érthető. Semmi komplexusban nem szenvedek!
2011. okt. 3. 20:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

..jjaaaaa!!

Hogy ezért megy bele abba, hogy szerető legyen....


Nekem ez mondjuk nem jutott eszembe.

Ha én lennék az anyád: felőlem csomagolhatnál, és mész, ahová akarsz...

Amúgy kétlem, hogy velünk ilyen megeshet, mert engem is úgy neveltek, hogy tartsam magam annyira, hogy ennél jobbat keressek, és én is úgy nevelem majd a lányom, hogy ő annál többet ér, hogy másodhegedűs legyen, és mindenki szemében az utca rongya. Sőt, merem kockáztatni, lesz belőle olyan nő, hogy találjon jobbat...


Az a minimum, hogy határozottan és nyíltan ellenezni fogják, tehát nem engednek vele sehova, és ha netán tényleg (véletlen) teherbe esel, akár el is áshatod magad.

2011. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

mond anyádnak pofozzon fel..azután apádtól kérj párat...

és mindenezek után pofozd fel a drága "barátodat" a feleségével kölkökkel együtt , hogy rájöjjenek mekkora idióták meg persze hogy utánna a felesége jó alaposan megtépjen

(szerintem ez elég korrekt dolog is lenne)

nem értem hogy egy 37 éves embernek hogy lehet ENNYI ESZE

2011. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 napietus ***** válasza:
84%

így:


"kedves anyu és apu! az a sok pénz, idő, energia, amit a nevelésemre fordítottatok sajnos kárba veszett. valamit nagyon elcsesztetek, mert egy ribanc lettem, egy családapa szeretője (ilyen, mint te vagy, apu), akit ráadásul kb. szexuális segédeszköz-számba vesz a pasi, mert elmondta a feleségének is (rendes nő, olyan, mint te, anyu. te mit szólnál?)."


ennyi. aztán ugorj ki az ablakon, ne keserítsd tovább az életüket szegényeknek...

2011. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
50%

21:59


Etus azért fogd vissza magad.

Néhány hozzászólásodból kiderült ,hogy te is ribanckodtál fiatalabb korodban.

2011. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 napietus ***** válasza:
nem tudom, mit tekintesz ribanckodásnak. én nem feküdtem le senki férjével. nem hiszek abban hogy az osztatlan közös tulajdon intézménye sook jóra vezetne :D
2011. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
55%

22:03


Voltak akikkel csak a szex miatt jöttél össze.

2011. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 napietus ***** válasza:
ez tény :D de független voltam, és tudomásom szerint ők is. nem voltam soha senki krvája a kérdezővel ellentétben.
2011. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

22:06


Ok, de akkor se ír olyanokat ,hogy ugorjon ki az ablakon.

Abba belebetegednének szegény szülei ,hogy elvesztették a kislányukat.

2011. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
* írj
2011. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 napietus ***** válasza:
76%

ha olyan hülye, hogy meg is teszi azért mert itt valaki azt írta, hát arra csak azt tudom mondani, hogy természetes szelekció...


de amúgy abban igazad van, hogy szegény szüleit sajnálnám. és sajnálom is, nem tudom, mivel érdemelték ki hogy ilyen gyerekük van :(

2011. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!