Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj, nem kívánom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátomat,de nem kívánom a szexet. Tehát sehogy semmiképpen. Maszti szóba sem jöhet. Egyszóval nulla a vágyam. Kicsit már aggódom ez miatt mert ő meg szeretné,de engem nem izgat az ilyesmi. :/ ez megy már 2 hónapja. Hagyom magam hogy neki jó legyen,de nekem ez nem megy.

Volt már valaki így?


2011. okt. 4. 15:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy egyedül!Ismerek lányokat akik ,ugyanolyanok mint te!Ez vagy idővel változni fog ,vagy nem!Lehet az a baj hogy nem szereted akivel együtt vagy vagy egyáltalán nem kívánod....

Próbálj ki egy kis ginát!Ha arra sem fogsz felizgulni akkor menj el orvoshoz!!!

2011. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De amit írtam: sehogy nem kívánom az erotikát .....
2011. okt. 4. 15:13
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

próbáljon ki egy kis ginát??

ahaaaaaaaaaaaaa, drogozz kérdező, hátha attól több kedved lesz szexelni! micsoda válasz......

egyébként szerintem ne görcsölj ezen. ha nincs kedved, nincs kedved. nem írtad hány éves vagy, meg hogy volt e már szexuális életed, tehát így nehéz picit jó választ adni, nem lehet hogy valami lelki trauma ért valamikor?

2011. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
korotok?
2011. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Drogozni.... persze majd tavaj ;) előbb levágom a kezeimet minthogy ilyenhez nyúljak.


Kedves második: 19 éves vagyok, és lelkileg tényleg nem vagyok valami jól.

2011. okt. 4. 15:17
 6/16 A kérdező kommentje:
én 19 éves lány vagyok, barátom: 25
2011. okt. 4. 15:17
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

A gina nem csak drog!!!

Bár tény hogy nem szép dolog amit írtam ,de jelenleg más szert nem ismerek nők felizgatására(nem szoktam használni)

nem tagadom próbáltam már,és sok olyannal beszéltem aki próbálta.Lehet hogy elbódít a szer de mielött elbódít elötte kegyetlenül felizgat...

2011. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Persze... azt meghagyom az olyanoknak akiknek az élete a pia,drog stb.... inkább akkor soha de soha nem akarok szexelni.
2011. okt. 4. 15:21
 9/16 anonim ***** válasza:

a gina nem csak drog" haha :D de ha nem CSAK, akkor az, nem? na mindegy, nem bocsátkozom inkább vitába.

ha önkielégítést sem szoktál végezni, az szerintem annyiból baj, hogy nem tudod megismerni önmagad, hogy mi ami jól esik neked, stb. ha tényleg nincs minden rendben veled, mármint a lelkedben, akkor lehet, hogy ez a legkevesebb, amit most kívánsz, mint örömszerzés önmagad számára, főleg, ha még úgy is érzed, hogy muszáj...

de az is lehet, hogy valami szervi problémád van ( nem tudom, van ilyen? ) lehet a nőgyógyász tudna segíteni!

egyébként kitartást neked!

második voltam:)

2011. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Aszexuális vagy.
2011. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!