Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki dolog, ha a lány magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki dolog, ha a lány magasabb egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mit csináljak,remélem van itt valaki,aki tud nekem segiteni :) .. Két honapja megismertem egy fiut,én 17 vagyok,ö pedig 18 . Azota beszélgetünk,találkozgattunk,és teljesen beléestem . :$ és a barátai elmondása szerint ö is belém . :) de ezt ki is mutatja .. de egy gond van .. fél fejjel alacsonyabb nálam . És fogalmam sincs mit tegyek .. lenne másik 2 srác is,akik szeretnének tölem valamit,és persze ök magasabbak .. de ha ezt a fiut kihagynám,életem végéig bánnám .. mit tegyek ? Ne foglalkozzak a magasság különbséggel vagy hagyjam,és probáljam felejteni ?!
2011. okt. 4. 18:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha egy fejjel magasabb, az kicsit furán néz ki, de ha csak néhány centivel magasabb a lány az nem feltünő és bőven belefér. Mellesleg, ha igazán szeretitek egymást ilyen apró hülyeségen nem fogtok fent akadni, az értelmesebb lányoknál ez nem probléma. Ha tekintettel van rád, akkor nem vesz fel magassarkút, ha veled van. Ha emiatt hagyod ott, már ne haragudj, de szánalmas vagy ember.


Mellesleg annyira "bírom" a "magasság b*zi" nőket, akik meg vannak azzal áldva, hogy "a férfi márpedig legyen egy fejjel magasabb". Érzelmileg silányak és szerintem primitívek.

2013. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja, bocsánat, hülye vagyok! Az utolsó voltam és azt hittem, te vagy a srác! XDXD Na mindegy, a lényeg, hogy nem probléma! :D
2013. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!