Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi dominál nálatok jobban?

Figyelt kérdés
A párom az utóbbi időben nagyon flegmán viselkedik velem, régebben nem ilyen volt. Túl sok mindenen felhúzza magát. Ingerlékenyebb lett. A kérdésem az, ha az eszed azt mondja: "Keress mást!" de a szíved azt súgja : "Ne hagyd el!" melyikre halgatnátok? és mik a tapasztalatok akik már kerültek ilyen helyzetbe? Mi lett a következmény? jobb rosszabb?
2011. okt. 6. 13:06
1 2
 1/11 napietus ***** válasza:

nekem az a tapasztalatom, hogy ami nem megy azt ne erőltessük (ez csak kapcsolatokra igaz, az élet minden egyéb területén ami nem megy, azt gyakorolni kell!).


szóval én ilyenkor dobtam a pasit. szenvedésnek nincs értelme. aztán csak megtaláltam azt, aki mellet nem szenvedek :)


29/N

2011. okt. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Az nem lehet, hogy olyan problémája van, amit nem tud megosztani veled? Valahogy próbáld kideríteni, mi lehet a baj.Nem biztos, hogy veled van baja. Magamból kiindulva, én is azon vezetem le az idegességemet, aki a legközelebb van hozzám.
2011. okt. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bánomisén ***** válasza:
Vele beszéltél már erről? Nem számonkérően, hanem érdeklődően. Szerintem érdemes lenne őt megkérdezni, hogy miért változott.
2011. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is előbb megpróbálnám megbeszélni vele, pláne ha szeretem.
2011. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Beszéltünk róla. Neki ez úgy jött le hogy csak ő a hibás mindenért. Azt mondta: "Lehet most vagyok abban az időszakban mikor megváltozok. A természetem ellen nem tehetek." Aztán ültünk egymással szemben 5 percig ő csak maga elé nézett elgondolkodva, aztán megnéztünk egy filmet és odabújt hozzám hogy ne haragudjak már rá, én is mondtam hogy ő se rám.
2011. okt. 6. 13:41
 6/11 anonim ***** válasza:
És utána hogy viselkedett? Próbált uralkodni magán?
2011. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bánomisén ***** válasza:
Én a helyedben elővenném megint őkelmét, elmondanám neki, hogy nem okolom semmiért, csak meg akarom érteni őt és a helyzetet. Ebben a szituban valószínűleg ő sem érzi jól magát, akkor meg meg kell oldani valahogy.
2011. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát még ugyanúgy kötekedik. Oké majd személyesen megkérdezem mi az oka hogy ilyen velem.
2011. okt. 6. 14:14
 9/11 A kérdező kommentje:
Most írtam neki hogy kell egy kis idő gondolkodni, mondtam neki hogy holnap felhívom telón este hogy mikor találkozzunk. Azt mondtan nem biztos hogy felveszi a telefont.
2011. okt. 6. 15:07
 10/11 A kérdező kommentje:
Addig nem is beszélünk
2011. okt. 6. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!