Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátommal? Mindig itthon ülünk

Figyelt kérdés

még csak 1 hónapja járunk és nem akarok szexelni még vagy hogy mindig ágyban legyünk előtte kéne szerintem több közös program

vagy ti hogy vagytok ezzel?


2011. okt. 6. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Találjátok már fel magatok...
2011. okt. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

ha az elején nem csinál valami programot a barátot,akkor a jövőben egyáltalán nem fog!!!!!!!!!!!!!

..szerintem szexelj vele jobb programod úgysem lesz!!!!!!

2011. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
XD
2011. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Csírázzatok krumplit
2011. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

17:14-esnek igaza van abban hogy ha már most a kapcsolatotok elején ilyen veled akkor később még inkább ilyen lesz.De azzal nem értek egyet hogy feküdj le vele csak azért mert mást nem lehet vele csinálni.Pláne ha te még nem akarsz.

Nem is értem hogy jöttél össze vele ha ilyen otthonülős típus.

Én a magam részéről nem jósolok hosszú jövőt ennek a kapcsolatnak,de azért próbáljátok megbeszélni ezt a dolgot.

2011. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek sétálni,moziba,üljetek be egy cukrászdába,kocsmába (nem tudom,hány éves vagy),vagy találkozzatok valamelyikőtök barátaival...
2011. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Próbáljatok meg állni a változatosság kedvéért.
2011. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem ne egy nő szórakoztasson egy pasit, még nem vagy bele annyira szerelmes, így most küld el a jó fenében, az előttem szólóknak igaza van, ha most ilyen később sem fog változni

azt meg sose hidd, hogy azért mert lefekszel vele másképp lesz bármi, mert ez hazugság, csak kihasználna


most szakíts vele mert később rosszabb lesz

2011. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Kérdezőnek:

Mert miket szoktatok csinálni? Meg mielőtt összejöttetek mit csináltatok? mert gondolom előtte azért csak randizgattatok :D

2011. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
milyen gyakran találkoztok?
2011. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!