Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz, ha a barátommal mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz, ha a barátommal mindig csak itthon vagyunk?

Figyelt kérdés

Szóval nem megyünk sétálni, meg úgy kb semerre sem...


16/L 19/F


2010. szept. 5. 20:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
ha nektek így jó, akkor nem. de ha te szeretnél menni és csak miatta nem mész az már gáz.
2010. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Leila3 ***** válasza:
100%
Hát elég érdekes. Jobb lenne programokat csinálnotok,mert így valószínűbb,hogy hamarabb egymásra untok,és kevés közös élményeket lesz ,csak az otthonülés.
2010. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ő olyan nagyon laza srác, nem tudom elképzelni, hogy beüljünk moziba. Én filmet néznék ott, ő meg dobálgatná az embereket kukoricával :D Gyerekes, de imádom :D
2010. szept. 5. 20:17
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Mi se megyünk, úgy kell rávenni a párom, hogy a kertből ne akrjon olyan hamar hazajönni. Néha sétálni eljön, de jajj mennyit kell érte könyörögnöm... És sajna nem simerek itt senkit akivel esetleg el lehetne csavargászni. Persze lánnyal, mert leszbikus ugyan nem vagyok egyáltalán a párom azért bármennyire is nem féltékeny típus, de arra bizti az lenne, ha fiúval csavarognék. Nos én is szarrá unom néha az agyam, de nézek filmet, dolgozom a kertben. És persze próbálok ismerkedni itt Pétfürdőn, de nem túl közvetlenek az emberek...
2010. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Vagyis az a gond,hogy nem lehet vele sehol megjelenni,mert nem tud viselkedni? Így érthető,hogy a 4 fal közé vagytok zárva. Szerintem uralkodhatna magán és a te kedvedért visszafoghatná a hülyeségeit és változatosságképpen viselkedhetne úgy,mint egy 19 éves felnött ember.
2010. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Én nem unom itthon, mert csak heti 1-2 napot vagyunk együtt.
2010. szept. 5. 20:21
 7/26 anonim ***** válasza:
20:19 22/L vok.
2010. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
Dobálni a többi embert, miközben a filmet néznék, az nem lazaság, hanem taplóság, bunkóság, prosztóság. Akkor inkább tényleg ne menjetek sehova, savanyodjatok be otthon.
2010. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Tud viselkedni, csak olyan nyugtalan, meg minden baja van mindig, semmi sem tetszik neki, mindenhez van valami megjegyzése :P De szerintem következő talin elmegyünk valahova...
2010. szept. 5. 20:22
 10/26 anonim ***** válasza:
45%
Nyugtalan,elégedetlen,beszólogatós,dobálja az embereket,mindezt 19 évesen.Főnyeremény a pasi :P
2010. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!