Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt még egy olyan szerencs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még egy olyan szerencsétlen mint én akinek fogalma sincs arról milyen érzés az a VISZONZOTT szerelem, mert még soha nem viszonozták neki?

Figyelt kérdés
:(((( 19/L
2011. okt. 7. 11:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

15:18 vagyok.

A sors az egy érdekes dolog, de ettől függetlenül szerintem mindenkinek megvan az esélye, hogy találjon egy olyan embert aki viszont szereti. Eddig nem találtuk meg azt az ember, ennyi :)

20/f

2011. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:54-nek igaza van.


Kérdező, te még jó helyzetben vagy. Én 22 vagyok és még soha nem voltam szerelmes, nemhogy viszonozták volna... 22F

2011. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
17:18 Sztem jobb ha nem vagy szerelmes, mintha viszonzatlanul lennél az. Én szeretném, ha nem lennék szerelmes soha többé.
2011. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem se szeretett még senki, de majd fog

F18

2011. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Szerintem is sokkal jobb ha nem is vagy szerelmes mint mikor szerelmes vagy és nem viszonzik, mert az borzasztóan tud fájni...
2011. okt. 7. 18:37
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:18-as vagyok!


Elhiszem, hogy nagyon tud fájni. De én 22évesen ott tartok, hogy nem tudom milyen a szerelem... ez is nagyon rossz érzés. 22F

2011. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Zoltán9 válasza:
Hát én közel 40 vagyok de még nem volt meg az első szerelem,volt egy párom de őt nem szerettem csak azért álltam szóba vele mert nem volt más,aztán idén volt egy fiatal kolléganőm akibe szerelmes lettem,majdnem ő is az lett belém,észre is vették többiek hogy kezd köztünk kialakulni a szerelem,de sajnos felmondott,mondjuk van barátja is,de legalább egy kis munkahelyi románc lehetett volna.Voltam már többször is szerelmes,én azt is szeretem ha nem viszonzott csak vele lehesekk,láthassam stb.Nagyin fiatal vagy amúgy biztos el fog jönni a te időd is és fognak majd szeretni,meglesz az a szerelem.
2023. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!