Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?! Kit válasszak?!

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy megismerkedtem az elmúlt időben két sráccal, egyik 22 éves másik 17. Egyiket se ismerem még igazán. A 22 éves nagyon tetszik:) viszont többen mondták hogy nem lenne vmi jó választás, mert elég gyakran iszik (alkoholt), nem dolgozik, rosszfiúús beütése van, sok nője volt stb. de viszont nagyon kedves, humoros egyszóval nagyon megtetszett és úgyérzem én is neki. A 17 éves srác már kevésbé nyerte el a tetszésem, de azért benne is van vmi. Ő az előző srác ellentéte, igazi jó gyerek.

Most akk. kit is válasszak?! Összevagyok zavarodva, nem tudom hogy melyik lenne a jobb, az akivel nagyon szimpatizálok de nem egy minta gyerek, vagy az aki kevésbé tetszik de pl. a szüleim jobban elfogadnák, mert igazán rendes. Korban is a 17 lenne a jobb. Mivel 16 vagyok. De végülis sosem érdekelt a kor úgyhogy az nem is lényeg....

Várnám a tanácsokat. (a komolyakat, nincs szükségem hülye válaszokra)

Szeretnék dönteni, mert nem akarom mindkettőt hülyíteni.

Köszönöm szépen:D


2010. febr. 14. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
maradj a jó fiúnál. a rosszakból nem sül ki soha jó, RÁADÁSUL iszik is... áhh... ha komoly kapcsolatra vágysz akkor semmi féle képpen NE alkoholossal. az én apukám amikor kicsi voltam ivott és fájdalmakat okozott (nem verés vagy ilyesmi) csak érzésileg...
2010. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok: ne siesd el a dolgot, lehet hogy egyik sem az igazi, mind a kettőjükben van kivetnivaló akkor nyilván nem ők az igaziak!
2010. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a jófiút. ha a jófiú elrosszul te akkor is ottvagy mellette, nagy hlyeséget nemfog vcsinálni... a csajok szeretik a rosszfiúkat..énis roszfiúvagyok, de nem olyan aki lértékony magára és rongálja a környezetét... engem szeretnek a csajok, nekem csak 1olyan csaj van akit igazán sueretek, ő a barátnőm.Melette nem csinálok hülyeségeket --Chocky--
2010. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm.

nem úgy kell elképzelni hogy alkoholista, nem arról van szó...

még átgondolom, de téll. köszii:)

2010. febr. 14. 19:31
 5/11 anonim ***** válasza:
ÉN a "rosszfiút" választanám.. Ha ő jobban vonzz miért is ne? Szerintem azzal, hogy feltetted ezt a kérdést, tudod, hogy nem ő életed szerelme, különben biztos lennél a választásban.. Azért meg, hogy jól érezd magad miért is ne választanád azt, aki jobban tetszik?..
2010. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, ez így van. Nem ő lesz életem szerelme, és nem is férjet akarok magamnak keresni. Csak vkit akivel jól érzem magam, aki tud nyújtani vmit.

És én is azt tartom valószínűnek hogy a "rosszfiúú" nyer.:D

2010. febr. 14. 19:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Azzal azért számolj,hogy nem biztos,hogy neked sikerül majd megszelídíteni.Vagyis lehet,hogy melletted is csajozik majd,iszik,henyél stb. Lehet valaki jó fej és humoros,ha párkapcsolatra alkalmatlan.Nem ismerem őt,így sztereótípiákban gondolkodom,mivel te is úgy jellemezted,hogy "rossz fiú". Csak úgy menj bele a dolgokba,ha számolsz vele,hogy előfordulhat,hogy csak kaland leszel neki.Kihívás a rossz fiú,de rendesen padlóra is küldheti az embert érzelmileg.
2010. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hunyd le a szemed és hallgass az ösztöneidre és válaszd azt amilyiket az ösztönök súgják. azt még mindíg dönthetsz, hogy melyiket akarod. vagy még feldobhatsz egy érmét és a sorsra bízod magad.
2010. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Persze tisztába vagyok vele.

De sztem ha egy srác félre akar lépni akk. úgyis félrelép. Szóval ez nem feltétlenül attól függ hogy ki milyen. Jófiú-e vagy rossz?! Jó persze ha már az ember ilyen tulajdonságokkal van felruházva mint egy "rosszfiúú" akk. nagyobb esély van arra hogy nem lesz hű. De végülis nem ismerem, nem itélkezhetek, kitudja?! lehet hogy egy tök hűséges srác:)

Ha nem adok neki esélyt soha nem tudom meg, és lehet hogy megbánom később.

2010. febr. 14. 20:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Arról tudsz valamit,hogy volt-e már hosszabb kapcsolata?
2010. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!