Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés

sziasztok!

meg mindíg nagyon szeretem, de van egy másik ember is az életemben!mar egy hónapja nem mukodik a kapcsolatunk felolem!nem érzem a varázst!nagyon félek h valami orultseget fog csinálni, vagy verekedesbe keveredik valakivel vagy megsebzi magat(pl multkor eltorte a kezet) o nagyon nagyon szeret engem! de szeretnem neki elmondani h nekunk a jovonk nem egyutt van!!! kerlek segítesetek akár egés szoveggel vagy tapasztalattal!!! nagyon koszonom!!!


2011. okt. 7. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana, ha eltöri a kezét másét is eltudja,pl a tiédet.
2011. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

minél őszintébben és minél gyorsabban mondd meg neki, utána pedig szakíts meg vele minden kapcsolatot (nekem a maradjunk barátok soha nem vált be)

az "őrültség" ezek után már az ő dolga...

2011. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 napietus ***** válasza:
elmondod neki, hogy már nem szereted, ne találkozzatok többet. felhívod a figyelmét, hogy ezen az sem változtat, ha balhézik stb., sőt... ennyi. onnantól mosod kezeidet, nem a te felelősséged.
2011. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
en hozzam soha nem nyulna soha nem utne meg!!! de en nekem o szamit, es feltem! nem szeretnem ha baja essne!4 eves kapcsolat a meink! hat nem szeretnek neki hazudni!ezert is jobb ha gyorsan mondanam meg neki... azert koszonom a valaszokat!koszike
2011. okt. 7. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom a tutit.

Mondd el neki, de személyesen, ez fontos, hogy nyugtatni tudd vagy visszafogni vagy megakadályozni egy esetleges öngyilkosságot.

Ha nem akarod, hogy balhéba keveredjen, úgy intézd a dolgaidat, hogy soha semmilyen körülmények között ne létesíts vele kapcsolatot még csak facebook-on se. Így a legkönnyebb neki. Ne lássa már szegény, hogy közös képen vagy a másikkal:(

4 év az sok nekem 3 hónap elég volt ahhoz, hogy jól megszeressek egy lányt.

Azt értsd meg, hogy neki ez olyan mintha valamit elvennének tőle. A tudat, hogy mást jobbnak tartasz nála 4 év után nagyon szar lehet.


Ha azt csinálod, amit mondtam 1 hónap múlva visszasírod és dobod a másikat :D

2011. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom utolso valaszolo! lehet h ez lesz eletem legroszab dontese! de ugy erzem h a mi kapcsolatunk elfaradt, meglancolva erzem magamat mellete! de az a baj h mas problema meg nincs koztunk! en meg mindig szeretem, es faj h elkell hagynom de erzelmileg megcsaltam mert masirant is erzek mar valamit! azert ongyilkosagrol nincs szo csak nem akarom h baja essen! o olyan h magam vezeti le a feszultseget es pl. beleut valamibe! ezt nem akarom mert feltem! de hazudni es atverni meg nem szeretnem! nekem is nagyon faj a dolog! de az erzelmeimnek nem tudok parancsolni!....
2011. okt. 8. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!