Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy annyira fontos az embereknek a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Ha van párod kötelező vele a testi kapcsolat?

Nem tudom miért olyan fontos benne, bár nem is próbáltam soha.


ffi vagyok/29 éves


2011. okt. 7. 14:48
1 2
 11/18 napietus ***** válasza:
azt is kérdezhetnénk egyébként, hogy miért fontos a sasoknak a párkapcsolat? ők egész életükön keresztül kitartanak a párjuk mellett, akkor is, amikor már nincsenek fiókáik. sőt, van hogy azon túl is. nem egyszer jegyezték fel, hogy a párját vesztett sas soha többé nem csatlakozott másik sashoz haláláig.
2011. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 napietus ***** válasza:
kérdésedre: ha te így gondolod, az nem baj, mert nem ártasz vele senkinek.
2011. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Most akkor a testi kapcsolatról, vagy a párkapcsolatról van szó? Nos, a szex nekem sem a párkapcsolat legfontosabb része. Sőt.. mostanában nem is hiányzik! Inkább egy kis odabújás, szeretgetés... De attól még a testi kapcsolat,a szex normális esetben része egy párkapcsolatnak. Ha szeretünk valakit kivánjuk a vele való együttlétet és egyáltalán nem esik nehezünkre! És bár nem kötelező (semmi sem az) ha a párodnak hasonló a libidója és tolerálja akkor jól meglesztek együtt szex nélkül is. Egyéb esetben nagyon hamar egyedül találod magad és ez oda vissza igaz. Nem szokványos pasi létedre, hogy így gondolkodsz, de megértem mert mint mondtam én is vagyok így néha ezzel. Van amikor egyszerüen nem hiányzik, nos olyankor ne csináld. Ha meg igen akkor pedig hajrá ha most nem is érzed ugy biztosan lesz majd amikor alig birod ki hogy ne érintsd meg a másikat! Amikor fizikai fájdalom távollenni tőle, hiányzik az ölelése, a csókjai és igen, a szex is! :)
2011. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%
15:20! Bárcsak így működnének a dolgok manapság is! Sajnos úgy látom ez már a múlté.A világ nagyot változott. A szüleim voltak az utolsó korosztály akiknél ez így müködik. Én bármennyire szeretnék igy megöregedni, nem találok partnert. Mert ma a füvel fával a divat, ha meg nem tetszik valami minek megoldani félredobom és keresek mást. Ja, hogy a másiknak esetleg fáj?? Mit számit, nekem legyen jó!! Undorító, hova süllyedtünk!! Hányok a mai világtól ettől a felfogástól!!
2011. okt. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem ezeket(pár ill. szex.) soha nem fogom megtudni.

Lehet furán, akár betegesen hangzik de így érzem.

2011. okt. 7. 15:29
 16/18 anonim ***** válasza:
hát figy reméled nem fogod megtudniXD rajtad is mulik:) ha nem kezdesz bele ilyen dolgoba nem is fogod megtudni. ez tényleg a saját döntésed ettöl nem kell félned hogy másképp van:)
2011. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Én örülnék egy ilyen pasinak! :) Kis étvágyú vagyok, szinte nem is igénylem a szexet és az összebújást tehát semmilyen testi kapcsolatot. De az élet csak olyanokkal hozott össze akik napi 5 alkalom alá nem mentek gyakoriság tekintetében. Szeretnék egy olyan pasit akinek nem a szexen jár az agya egész nap!
2011. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mert szeretik a másikat.
2011. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!