Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érdemel egy nő a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemel egy nő a kapcsolatban? Mert én már nem tudom

Figyelt kérdés
Mindent megadtam a páromnak, mindent. Elviseltem a ridegségét, a tapintatlanságát, az utálatosságát. Lassan már mindenben visszautasít, még a szexben is, arra hivatkozva, hogy nem jó olyan sűrűn szeretkezni. Azt hiszem méltán nevezhetem magam pancsernek, buta libának, meg a többi. Azt se kértem, hogy fizessen nekem valamit, egy italt, semmit. Már azt se tudom, hogy mit érdemlek, hogy egy nőnek mit lehet, mit szabad kapnia egy kapcsolatban. Ti tudjátok?
2011. okt. 7. 22:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Néha kell csak adni, néha visszautasítani, néha meg elvárni dolgokat.
2011. okt. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

23/l-nak. Nem biztos, hogy az jó módszer, ha elhiteti valakivel, hogy nem kell neki. Nem minden férfi kezd jobban ragaszkodni hozzá. Én például utálom, ha olyan érzésem van, hogy egy nő zaklatásnak veszi a közeledésemet.

Kérdezőnek: ami nem megy, azt ne erőltesd, mert semmi jó nem jön ki belőle. Érzelmeket nem lehet erőszakkal befolyásolni. Szakíts vele kultúrált módon, amíg megteheted. Ezzel mindketten jól jártok.


31/f

2011. okt. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Gergo_30F ***** válasza:

"ne rohanj olyan szekér után, ami nem vesz fel."

ez szól a kérdezőnek és a pincsikutyás lánynak egyaránt.

2011. okt. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem rohantam, csak megpróbáltam megtenni mindent a kapcsolatért. Igazából csak magamat adtam. Nem vagyok az a fajta, akit ha elhagynak, akkor sírva könyörgi magát vissza, azt soha! Igazából valamit nagyon elrontottam, vagy lehet csak annyi volt a bűnöm, hogy egy olyan férfival kedztem, aki nem tud/nem képes szeretni, vagy ha igen, akkor nem engem. De azért nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi bennem az elviselhetetlen? Sosem voltam ragadós, csak simán kedves, törődő. Utálok másra csimpaszkodni, mint egy pióca, se máson élni. Szerintem csak simán egy idióta vagyok.
2011. okt. 8. 13:25
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 04:49


Nem arról van szó, hogy zaklatásnak veszi, hanem arról, hogy egyszer odaadó és szeret, máskor pedig megmutatja azt az érzést, hogy ha nem kapod össze magad, elveszítheted. Ha egy lány nagyon kiteríti a kártyáit, hogy ragaszkodik a fiúhoz, akkor könnyen kihasználják. Ezt a fiúk talán meg sem értik, azért kell velük ilyen fárasztó hülyeségeket játszani folyton. Én szívem szerint csak ragaszkodnék tűzön vízen keresztül, de eddig akkora pofonokat kaptam, hogy megtanultam a leckét.


23/L

2011. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem itt egyes-egyedül arról van szó, hogy ő nem a "párod", egyszerűen nem illetek össze. fentebb írta egy lány hogy a férfiakat bizonytalanságba kell tartani stb...

szerintem ha már fortélyra van szükség akkor régen rossz! te önmagad adtad, azt csináltad és úgy viselkedtél ahogy szerinted egy kapcsolatban kell. nyilván ő is úgy ahogy szerinte neki kell és ez neked nem felel meg. ennyi.

remélem nem sikerült nagyon kuszára és átmegy amit mondani akarok.

2011. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Meleg othont,meleg ágyat,meleg vacsit,a többiröl nem isbeszélve,mindent megkap,Szeretem imádom a párom,csak ö ezt sajnos nem képes értékelni,bunkozni azt tudrendesen!
2011. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!