Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. s párkapcsolati tanácsad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. s párkapcsolati tanácsadás. Szerintetek most mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, a párom is annyi. 2 és fél éve vagyunk együtt,mintta költöztem pestre.egy éve. Már rég nem voltak rendben a dolgaink, sokat veszekedtünk, ő elég gyakran beszívott,amit én nem tartottam jónak.Juliusban kiderült hogy babát várok, ami urán nagy nehezen megeggyeztünk hogy én nem akarom tartani, mert ha elvetetem, nem lehet több gyerekem korábbi egyésségügyi problémák miadtt.Azonban augusztus 6.án missed ab.om volt, meghalt benne a baba.. 10 hetesnek kellett volna lennem, azonban a baba 6 hétnél elhalt. A terhesség alatt sem akarta megmondani a dolgot a szüleinek,huzta az időt.Nem volt mellettem a kórházban sem mert "dolgoznia kellett"..Azóta eltelt egy hónap, de nem beszél róla.Nemrég összevesztünk, és kijelentette hogy neki ez sok, nem akar minden nap találkozni velem. Én ennyi idő után , meg azok után ami történt, nagyon nagy szükségét érzem..Gyakorlatilag csak ő van nekem,az anyámmal nem jövök ki jól, barátaim meg a költözés miadt elég kevesen vannak...Ami a gond hogy a következő üzeneteket olvasnam a facebook.ján privát üzenetben:

Mihály:Kovetkezo oran leszel facebookon?

Inez:Farkassal vok de néha írok

Mihály:Rendben

Beszelgethetnel velem tobbet is a szunetekben.

Inez:Mindig sietek:):/

Mihály:Ez a baj. Mindig rohansz es soha nincs idonk beszelgetni

Mihály:Ha osszefutunk szunetbe mond meg nekem legyszi hogy hany orad van. Koszike

Inez:4 órám van.!!

Mihály

De jo neked:) en meg egy darabig benn leszek:(

Inez : az nemjo:/

Kértem jöjjön felém hazafelé, de azt mondja nem tud..Szerintetek baj lehet?


2011. szept. 15. 14:04
 1/7 A kérdező kommentje:
kijavítom: meg akartam tartani a babát
2011. szept. 15. 14:06
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

A szőke nő bemegy a szexboltba:

- Szeretnék egy zárlatos vibrátort.

- Zárlatosat? De miért?

- Azt akarom, hogy agyonbasszon.


REKLÁM:

2011. szept. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megjegyzem, előtte gyakaram mentünk hozzájuk,most már nincs amikor kérdezem hogy nála aludhatok e, azt mondja most ne...Ez eddig sosem volt igy..és nem találkozunk mindden nap
2011. szept. 15. 14:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem úgy tűnik, hogy a srác annyira erőlködne a kapcsolatért. Lehet a beszélgetés épp semmit sem jelent, nekem nem tűnik gáznak, de az egész olyan, mintha kényelemből lenne veled, mert az megszokott. Nem szép dolog ilyet mondani, de valahogy jobb, hogy nem maradtál terhes, szerintem nem túl működőképes ez a kapcsolat, és ha születik egy gyerek az csak pluszban ront az egészen. :S Gondold át van-e értelme folytatni és tényleg szeretitek-e egymást?

20L

2011. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 napietus ***** válasza:
53%

ebben a beszélgetésben nincs semmi. az gáz, hogy elolvastad, és még ide is bemásoltad.


a pasit meg nem érdekled. ezért jó 19 évesen mindent hátrahagyva cuccolni egy szintén 19 éves pasi után...

2011. szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

sztem hagyd a francba!!!! hamár a korházba sem volt veled, akk veszett fejsze nyele!!! ebből már lesz jó!!! neked is könnyebb ha elhagyod, és uj rendes pai után nézel! a mostani sosa fog megbecsülni! és a babát sem, ha esetleg lenne a jövőben! én is elvárnám a páromtol h legen velem a nehezebb helyzetekben, és tuti h rögtön jönne velem a korházba, még ha csak kis bajom lenne! és nem menne a suli, v dolgozni! én lennék az első nála! és ez lenne a normális!!

keress egy jobbat!:) sok sikert!:)

2011. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek a 14:13mal. jó nagy baromságot csináltál, hogy iylen fiatalon ekkor dologra szántad el magad, most meg ennyi idősen iylen sok intő jelből nem veszed észre, hogy a pasid szarik rád, csajozni akar és púp vagy a hátán. hagyd ott a p_icsába és ismerkedj új embrekkel. ennek a kapcsolatnak végérvényesen vége. ennél csak szarabb lesz ha húzzátok
2011. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!