Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CitizeN*CN kérdése:

Hogyan történhetett?

Figyelt kérdés

Van egy lány,akit már 1 hónapja ismerek,és sokat beszélgetünk telefonon,nagyon sokat.Egy hete "járunk",de ma azt,mondta,hogy nem akarja el sietni és,hogy ehez idő kell neki. Kért pár napot dönteni.De nem tudom,hogy most mi tévő legyek. Mert nagyon szretem és imádom is!De ha nem-et mond...akkor összetöri a szíbem,de ezt ő is tudja...de nem tudom,hogy mit tegyek,mert ő folyton mondja,hogy ne legyek szomorú...megpróbáltam,de csak most van kicsit jobb kedvem,de ma nagyon szomoru voltam,és még sirtam is! Nem akarom el veszíteni,mert nagyon szeretem.

De nem tudom,hogy most mi lessz,mert nem nézett a szemembe amikor ezt mondta... :((


2011. okt. 8. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj időt neki,és ne mutasd előtte a gyengeséged.. mert akkor előbb utóbb menekülni akar,és dobni fog..
2011. okt. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, ha valaki nem néz a szemedbe akkor hazudik. Bár te ismered, időt kell neki adnod és várnod, míg kitalálja mi lesz.
2011. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi a válaszokat...

Bár azt is mondta,hogy neki én vagyok az igazi!

2011. okt. 8. 23:04
 4/4 anonim válasza:
1hét vagy 1hónap alatt szerintem nem lehet vkibe halálosan beleszeretni.....de ez az én véleményem... Én is csaj vok és nálunk elég sokszor előfordul h elbizonytalanudunk v vmi...várd ki h ő menjen majd oda hozzád ha döntött...ha sietteted annak nem lesz jó vége...
2011. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!