Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők csak az első együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők csak az első együttlét után lesznek igazán szerelmesek a párjukba?

Figyelt kérdés

A kérdés nem tőlem ered és egyébként én is nő vagyok. Egy férfikollégám kérdezte ezt tőlünk, nőktől. Végzett egy kis közvélemény-kutatást. Kéretik jobban belegondolni az azonnali válasz helyett.

Ha mégis határozott nem a válasz, fejtsétek ki: akkor miben lesz más? Érzelmileg.


2011. okt. 8. 22:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

23:43:

A kérdés olyan nőknek szólt, akik mögött már van tapasztalat ez ügyben. Te ebbe nem esel bele. Mivel még nem tapasztaltad, nem tudhatod a választ. Vagyis azt nem, hogy mélyebb érzéseid lesznek-e, stb.

2011. okt. 9. 01:28
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

01:28

van rálátásom mások kapcsolátára is (közeli ismerősök, ahol a barátnő nagyon közeli ismerős, és mindent megbeszélek velük), és tudom, hogy a párommal szex nélkül vagyok őszintébb és mélyebb kapcsolatban, mint ők szexxel, ez is válasz a kérdésre szerintem

amúgy ismerek olyanokat is, akik nem éltek házasság előtt szexuális életet vallási meggygőződésből, és mégis szerelmesek voltak egymásba, összeházasodtak, és boldog házasságban élnek gyerekekkel együtt hosszú évek óta

a szerelemnek semmi köze a szexhez, hisz sok egyéjszakás meg futó kalandból se lesz semmi szerelem, akkor fordítva miért lenne? csak annyi, hogy sok ember mire eljut oda, hogy a párjával merjen, hajlandó legyen lefeküdni, akkora szereti meg annyira, hogy ezt a bizalmat megadja, ami ehhez egy rendes párkapcsolatban, illetve akkora van meg az érzelmi közelség

de ezen maga a szex megtörténése nem változtat

és ezt előttem is elmondták jópáran

szóval a kérdésre az a válasz, hogy nem akkor szeret bele egy nő igazán a párjába, amikor megvolt az első együttlét, hanem amikor úgy érzi, hogy már eléggé szerelmes belé, elég közel vannak érzelmi síkon, és megvan a kellő bizalom, akkor hajlandó lesz lefeküdni vele

de hogy maga az aktus megtörténik-e, az nem változtat azon, hogy mennyire szerelmes belé, és milyen közel állnak

2011. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Más tapasztalata nem a sajátod. Én is azt hittem, az ilyenre lehet rálátásom a megélése nélkül is, de nem így van. Egész másképp látom azóta a dolgokat...

Te, amiről írsz, az első alkalom. Mármint hogy a szüzesség elvesztésével járó változások egy nőben. A kérdésben erről szó sem volt, hanem hogy az adott kapcsolaton belüli első szexről, nem kell ehhez bármelyik félnek szűznek lenni. Ezért is írtam, hogy érettebb nők válaszát várom, akik már több kapcsolaton túl vannak, amiben volt szex.

2011. okt. 9. 13:06
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz szerelmesebb az együttlét után, csak ha amúgyis szerelmes volt, és minden ok az együttléttel is, akkor örül hogy jó döntést hozott, és továbbra is szerelmes. Ha nincs szerelem, akkor az együttléttől se lesz, csak azt érzi egy idő után hogy nem akarja.
2018. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!