Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segít valaki nekem? De tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segít valaki nekem? De tényleg normálisan irjatok most. Kérlek.

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok, megtaláltam az igazit benne. Ő az akit mindennél jobban imádok, hiába mondott rám veszekedésnél rosszakat, én nem tudom utálni. Már több mint egy éve együtt vagyunk, elnézve a veszekedéseket, nagyon jól megvagyunk szerintem, ő is nagyon szeret engem és mindent megteszek érte. Volt hogy féltékeny lett és azt mondta ne menjek sehova, oké ezt megtettem neki, ezt én is kértem tőle, de ő nem tette meg sokszor. Bár én is lementem ahova ő nem akarta, de az csak egy koncert volt. Na mindegy, szóval tegnap veszekedett velem, de csak mert megkérdeztem, hogy lemenne e valahonnan, erre azt mondta nem bírja velem, folyton piszkálom, pedig nem is, ő is kért ilyet tőlem. Szerintem ez csak eg ylapát volt tőlem:/....De én nagyon szeretem őt, elértem azt hogy ne hagyjon el pedig már mondta is de most még együtt vagyunk...de remélem még nagyon sokáig, mert én ténylg odavagyok érte teljesen. Sosem szerettem így még embert, sosem. Nem tudok nélküle élni, de most hogy beszéljük ezt meg? Hogy nyugtassam meg? Vele akarok lenni:( Hiányzik nekem. Tegnap ő is sírt, én is , fel is hivott, de én akarom őt nagyon...segítsetek:( Kérlek...20/L

Minden percben hiányzik nekem, folyton rá gondolok, nem akarok én mást, csak őt. Ngyon szeretem, nem is tudom hogy lehet e ennyire valakit szeretni. Komolyan, ő a mindenem.


2011. okt. 9. 14:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Miért NEKED kellene őt megnyugtatni?

Ő kapta fel a vizet egy normális kérésen.

Neki kellene téged megnyugtatni, nem neked megalázkodni előtte, pláne, hogy nem is te bántottad meg!

Mondom: ne legyél kapcarongy!

Alkalmazkodni kell, megalázkodni nem!

2011. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tennéd ha bőségesen kiosztanád! Ha nem bízik benned, miért van veled egyáltalán? Megszabja merre mehetsz? pfff.. Ha meg te normálisan szólsz valamiért elküld a fenébe, vedd már észre hogy nemhogy párnak, de embernek sem nagyon néz.

Ezt mondd is el neki, aztán ne keresd amíg ő nem fog, hadd gondolkodjon el egy kicsit, ha lesz egy kis bűntudata úgyis keresni fog, ha meg nem, csak jól jártál hogy vége. Tudom most ezt így nehéz megérteni, de hidd el így lenne a legjobb.:/

És igen, az első komoly kapcsolat mindenkinek nagyon fontos.


F/16

2011. okt. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi akkor nekem kell csak megnyugodnom, nem akarom őt elveszíteni, azt mondta ma este beszélünk majd. Én nem akarom, hogy vége legyen. De van valaki akinek ezt elmondta, az meg azt mondja hogy hagyjon ott és attól félek, hogy annak fog engedni. Megnyugtat valaki hogy ez nem igy lesz? Csak egy kicsit....
2011. okt. 9. 14:56
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha valaki rá tudja beszélni, hogy hagyjon ott, és a párod enged a rábeszélésnek, ráadásul úgy, hogy te semmit nem tettél ellene...

Nos akkor ez a férfi egy gondolatot sem érdemel tőled, nem még szomorúságot, vagy könnyeket.

Megkérted normálisan, felkapta a vizet.

Mi lesz ebből később?

Nem szólhatsz majd semmiért, mert akkor elhagy?

A te választásod, hogy társ, vagy kapcarongy leszel-e mellette.

2011. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Inkább társ igen, de várjatok, mivel féltékeny, ezért nem bízik bennem. Ezt hogy érjem el? Azért egyszer sem csaltam őt meg, é ő sem engem, és egy éve másra se nézek úgy, ebből is láthatja hogy szeretem őt.
2011. okt. 9. 15:02
 16/16 A kérdező kommentje:
Szóval az történt, hogy én én teljesen imádom őt.$ Adott még egy utolsó esélyt és nagyon nem akarom elveszíteni. Remélem örökre együtt lehetek vele. Annyira édes komolyan, de én nem akarom átélni azt, hogy elhagyjon. Szörnyű érzés volt ez a szünet féleség, ezzel csak rám akart ijeszteni, de ezzel rájöttem hogy mit veszithetek ha ő elhagy engem, remélem sosem fog. Én őt biztos nem. Nagyon szeretem<3<3 Elkiabálni sem akarom, hogy msot minden rendben, de remélem most már végleg rendben lesz minden.
2011. okt. 9. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!