Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? :S (értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? :S (értelmes válaszokat please )

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, nem volt még barátnőm.

Kívülről nem vagyok annyira szép de szerintem ronda se , olyan átlagos. Nem merek nagyon próbálkozni mert félek hogy pofára esek , szóval nincs sok önbizalmam ,nem járok bulizós helyekre nagyon inkább csak kocsmába a haverokkal.

Nem vagyok bunkó , inkább odafigyelő , kedves , tisztelettudó. Már nagyon hiányzik , hogy valaki szeressen, szerethessek. Segítsetek please :S


2011. okt. 10. 09:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem bántásból írtam,csak szerettelek volna pöppet felrázni benneteket.De asszem ez nem sikerült :) Hát,megpróbálom átérezni a problémátokat...Ide gyakran írnak olyan csajszik,akiknek szintén nehezen megy az ilyesmi,talán vegyétek fel velük a kapcsolatot.
2011. okt. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az én barátom nagyon hasonló mentalitású, mint te, kedves kérdező. Ő is már most a jövőjét/jövőnket tervezgeti, hogy mindent meg tudjon adni a leendő családjának. Hűséges típus, aki sose csalna meg, és mindig mellettem van, ha szükségem van rá. Meg akkor is, ha nem. :) Amúgy 175 cm magas, és a legkevésbé sem mondanám kigyúrt izompacsirtának, mégis mindennél jobban szeretem. :)

Látod? Igenis vannak olyan lányok, akik az ilyen típusú pasikat részesítik előnyben, amilyen Te is vagy! Biztos vagyok benne, hogy lesz barátnőd, csak győzd kivárni! Még nem késtél le semmiről, a barátom 23 éves volt, amikor összejött a legelső barátnőjével. Későn érő típus, de attól még semmivel sem kevesebb, mint akárki más! Sőt, az ilyen férfiak érnek csak igazán sokat! :)

Fel a fejjel, kérdező! Még csak most kezdesz el élni! :)


21/L

2011. okt. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
És hol talált rád?
2011. okt. 10. 10:31
 14/19 anonim ***** válasza:
Attól félsz,hogy a maradék önbizalmadat is beletapossák a sárba.Ez csak rajtad múlik,ha elesel állj fel és büszkén lépj tovább.Az önbizalmat a büszkeség adja,csinálj olyan dolgokat az életben amire büszke lehetsz,és megnő az önbizalmad!
2011. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Például?
2011. okt. 10. 11:28
 16/19 A kérdező kommentje:
És egyáltalán hol tudnék találkozni olyan lányokkal akik nem ilyen plázacicák akiknek csak az izmos csávók kellenek
2011. okt. 10. 11:30
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedűl,fiuk is lányok is vannak így,

ezért jött az ötlet nekem is hogy lehetne eggy klubb,

pl. Barátfészek*Plussz.

2011. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha nem teszel ellenne akkor nem lesz jobb, járj el valahova, nem kötelező "bulizós helyekre".

De ha nem nyitsz a világ felé nem fogsz új emberekkel megismerkedni és új lányokkal, vagy sokan csinálják azt, hogy itt ismerkednek :)

Hajrá vmit találj ki és jobb lesz :)

2011. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem azért kb lehet tudni, hogy milyen típusú lányt hol találhatsz, említetted, hogy nem akarsz plázacicákat, akkor nyilván ne ilyen mindenféle trendi helyekben gondolkozz... viszont megkérdezném, ugye külsőre se olyat akarsz, mint a plázacicák? Tehát úgy értem az elvárásaid rendben vannak? Mert ha olyan nőre vágysz, aki mindig tökéletes külsejű, de közben azt akarod, hogy mindig tudjon veled foglalkozni, te legyél neki az első, esetleg ne járkáljon majd el folyton másokkal bulizni (mert te ugye nem jársz ilyen helyekre) akkor tudd, hogy ilyen nem túl gyakori. Alapvetően nem tudom hogy nézel ki, de ha olyan típus vagy, aki nem ad magára túl sokat (és itt nem az ápoltságra gondolok, hanem azon felül), akkor ilyen lányt kell magadnak keresned. Ha viszont valaki olyan típus, hogy mindig konditerembe jár, vagy futni vagy figyel az étkezésére, külsejére, akkor az az ember joggal várja el ezt a párjától is.

Remélem érted, hogy kb mit akarok ezzel, az a lényeg, hogy tisztázd magadban nagyjából, hogy milyen lányt is akarsz. Inkább a külső vagy inkább a belső. Gondolom azt fogod mondani, hogy inkább a belső a lényeg, de ha közben ezt a lányt kívülről úgy képzeled el, hogy tökéletes smink, szolárium, frizura, mindig divatos ruhák...stb, akkor mégiscsak a plázacica való hozzád...

Én nem ismerlek, nem tudom így van e, csak ha esetleg igen, ez pl probléma lehet, lehet hogy ezért nem találsz megfelelő lányt.

Azok a lányok pedig, akik inkább a belsőre mennek, végülis mindehol ott vannak. Ezzel nem vagy előbb, de így van... lehet mondani a klasszikus helyeket, könyvtár pl... vagy ha van mondjuk kutyád, elmehetsz egy parkba, találkozhatsz ott olyan lánnyal aki szintén szereti az állatokat, mert ő is épp sétáltatja a kutyáját, és máris megvan egy közös pont.

Egyetemre/főiskolára jársz?

Szervezz valamilyen nehezebb tárgyból tanuló csoportot, ott sok ember összeül majd, és ismerkedhetsz, gondolom a sulitokban vannak olyan helyek ahova csak úgy be lehet ülni, valamilyen tanuló szoba vagy klubszoba, ott is mindig van sok ember, simán bármiről beszélgethetsz velük, elvégre egy karra jártok, csak akad valamilyen téma...

És még valami, ami fontos, ha bármikor elkezdesz beszélgetni egy lánnyal, ne gondold azt, hogy húha mi lesz ha nem sikerül vagy biztos nem kellesz neki..stb, ne görcsölj rá, egyszerűen csak kezdj el vele beszélgetni, olyannal is aki mondjuk nem tetszik, tök átlag dolgokról, csak hogy belejöjj egy kicsit aztán majd alakul :) ha meg nem tetszik az illető lány vagy nem akar tőled semmit, akkor alakíthatsz ki barátságokat, azért az se rossz :) Aztán rajta keresztül akár megismerhetsz új lányokat... be kell valahogy kerülnöd a társasági életbe egy kicsit jobban.

Ha pedig tetszik egy lány, nem kell egyből nyomulni rá, először csak ismerkedjetek, aztán ha látod hogy szimpatikus vagy neki, akkor hívd el egy kávéra vagy sétálni vagy bármit amit gondolsz.

2011. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!