Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mennyire értékelitek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire értékelitek azt ha egy lány házias? Számít az egyáltalán?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 14:23
1 2
 1/11 Panda Péter ***** válasza:
100%
hát nyilván nem hátrány...
2011. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

NAGYON IS sokat számít!!!

És most lepontozhatnak a túlemancipált szinglik, de akk is számít :P

2011. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hogyan reagáltok arra mikor egy lány megemlíti,hogy ő szokott,sütni,főzni,takarítani?:)
2011. okt. 10. 14:27
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A férfiak is süthetnek, főzhetnek, takaríthatnak, ettől egyik sem lesz kevesebb ember, sőt... jó pont, nem szükséges, de azért nem árt. Mindkét félnél.
2011. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

az én párom imádja, hogy finomakat főzök, imádja a főztömet, takarítani többnyire együtt szoktunk, az elején nagyot csodálkozott rajta, hogy varrni is tudok.

Szerintem igencsak értékelhető tulajdonság a mai világban, ahol a huszonéves lányok még a mosógépet se tudják elindítani...

23/L

2011. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tetro ***** válasza:
46%
megmutatom neki hol a porszívó
2011. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
számít! én is házias vagyok egy bizonyos szintig, szóval ugyanannyira el is várom.
2011. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó tulajdonság, csak a takarítást ne vigye túlzásba. Anyám a sírba visz azzal, hogy mindenütt koszt lát...
2011. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, ha háziasabb a lány. Manapság már ritka az ilyen lány. :)

24F

2011. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon tudom értékelni:)

Számomra ez az egyik legfontosabb "követelmény"-nem a legfontosabb de azért fontos.

Sokan el sem tudják képzelni micsoda áldás egy ilyen társ az embernek,amíg anyuci mos,főz,takarít nekik a férfiak ezt természetesnek veszik.

De próbáljátok csak ki milyen egy albérletbe este hulla fáradtan hazaérni és látni hogy nincs semmi kaja,vagy amikor az ember mondjuk vizsgára tanul és hajnalban már kopog a szeme az éhségtől üres a hűtő nincs idő olyankor sütni-főzni.

El sem tudják sokan képzelni mekkora segítség ha az ember nagyon siet valahova és a tiszta vasalt ing elő van már készítve nem kell keresgélni stb.

Ritka nagy kincs vagy te lány,boldog lehet aki a férjed lesz.

2011. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!