Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom a dolgokat? Lent....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom a dolgokat? Lent. Bővebben 16/L

Figyelt kérdés

Sziasztok. szal az van hogy a pasimmal tegnap eggyütt voltunk meg minden..és mondta h szépek a melleim..meg ilyesmi..és elkezdett tapizni ott mindenki előtt..és mondja h mivan.nem szeretem?? ésmondom h nem mindenki előtt kéne mert senkinek semmi köze hozzáá.és azt mondta h akkor nem csinálja és akkor ennyi..:/ szerintetek??:(


NORMÁLIS.. válaaszokat kérek..előre is köszi..pussz.:(


2009. jún. 27. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mi a kérdés? az hogy normális-e hogy társaságban a melledet taperolja? nem normális, rendkívül bunkó dolog, mindenképp állítsd le. ilyet ez normális fiú nem csinál.
2009. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hülye gyerek... bocsi, de sztem ez nem normális... nem reagálod túl...
2009. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Nézd, mindenki máshogy gondolja. Ha téged zavar, tartsa tiszteletben!!! Ezt el kell fogadnia.

Nálunk fordítva van:D Pl. barátom utál csókolózni, ha sokan vannka körülöttünk, ismerősök. Én meg pont szarok rá. De nem csinálom, mert tudom hogy ő nem szereti.

16/L Honey

2009. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nem reagálod túl, elég gáz amit a barátod csinál!! nehogy hagyd.Minek néz már téged pfff és még ő van felhááborodva

21/L

2009. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

szerintem sem reagálom túúl..de pl..mind a 2en szeretünk csókolózni..mert leszarjuk kik vannak ott..de az mr nagyon nagy túlzás..hogy fogdossa a mellem.. az a 2 dolga..de nem?:)

ja és még az is durva h oda is benyul..akkor mondja h menjünk 1 olyan helyre ahol nem lát semmit..és kész..:)

de az h mindenki előtt...azgááz..:)

2009. jún. 27. 22:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
jézusom.. bunkó. és gáz:S nem reagálod túl, mond el neki hogy ez neked nem tetszik
2009. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a csókolózás azért nem melltapízás...
2009. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mirk ***** válasza:
100%

A csók még elmegy nyilvános helyen ill. társaságban, de a másik intim részeinek fogdosása már nem igazán.

Mondd meg neki hogy ne csinálja.

2009. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

de azért figyelitek..:) ő van felháborodva..és még ő dumál nekem..h ne vegyek fel..olyan fölsőt amin kilátszik a mellem.. akkor nyáron mit vegyek fel.. bunda kabátot? :)

:D xD mikor majdnem ő huzza le a fölsőmet..amin még ki sem látszik..mert amit kér.megteszem.

2009. jún. 27. 22:27
 10/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm am a válaszokat..pusszancs:)
2009. jún. 28. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!