Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tulreagalom a dolgokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tulreagalom a dolgokat?

Figyelt kérdés
párom iden erettsegizik, most is epp arra keszul.en megertem h ideges. de megkert h segitsek neki.segitettem, utana egybol bunko lett velem. napok ota csak szomorkodok mert mar elegem van ebbol az egeszbol. hol normalis hol meg bunko meg megbant minden szarral. egyszeruen mar bizni sem tudok annyira benne mint eddig.komolyan mondom sokszor nemhiszem el h valoban huseges is.pedig tudom h nagyon szeret. ket het mulva leszunk 2evesek.de en mar annyira besokalltam ettol.tegnap is álomba sirtam magamat annyira rosszul esik mar minden.es ha ilyet meg leulok vele megdumalni akkor meg jon az a duma h tulreagalom a dolgokat meg stb stb.miert van h egyik pillanatban meg a kozos jovonket tervezi meg az esetleges osszekoltozest, házat stb, masikba meg a halálba tudna kergetni a butasagaival. en ezt igy nembirom már. nagyon szeretem pedig ot es szamomra o a legfontosabb. mit tehetnek ? mar csak abban bizok h erettsegi utan minden jobb lesz. mert tervezzuk a nyarat is, h egyutt leszunk allandoan, meg majd dolgozunk egyutt meg stb es kirandulasok,de nemtom mitevo legyek:(
2009. máj. 26. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom rengeteget stresszel és ez válthatja ki belőle. Segíts neki átvészelni ezt a "korszakot" és később minden jobb lesz :)

Légy türelemmel

2009. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak ne bántana szavakkal:(meert nem olyat mondd ami igy ram nezve rossz pl h csunya vagyok vagy ilyen hulyesegek, csak tudod ket ev az mar ket ev es nekunk az atlagosnal joval melyebb kapcsolatunk van ...
2009. máj. 26. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd tanulni és ne találkozz vele. Semmi értelme. Ha majd ráér, és megnyugodott, akkor találkozzatok megint.
2009. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hetvegen talalkozunk mindig hetkoznap nem...
2009. máj. 26. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Nah. Én átestem ugyanezen a szituáción, nem érettségivel, hanem vizsgaidőszakkal...


NEM jó, ha csak hétvégente találkoztok... őt ez is stresszeli tutira (főleg ha szeret), meg a tanulás is. Ha lehet, fussatok össze hétköznap is néha egy-egy órácskára legalább. Ha megteheted, menj el hozzá, sétáljatok egy közeli parkban, vagy mindegy hol, csak ne legyen a jegyzetei körül ülve.

...és türelem! :)

2009. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!