Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagáljak? Tönkremegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak? Tönkremegyek úgy érzem. Tanácsokra lenne szükségem!

Figyelt kérdés

Barátommal már 2 éve hogy együtt élünk. Lassan 4. éve vagyunk együtt, de még egyszer sem karácsonyoztunk együtt. A szüleit nem is ismerem, egyszer sem mutatott be nekik. Idén úgy alakult, hogy a szüleim akikkel az ünnepeket szoktam tölteni, elutaznak karácsonykor, szilveszterkor sem lesznek itthon. Kértem, töltsük együtt az ünnepeket, de hallani sem akart róla, hogy ne az anyjáéknál legyen, mondván összegyűlik olyankor a család, és az öccse is ott lesz a barátnőjével, akivel pár hónapja vannak együtt.. Úgy érzem, érezteti, hogy nem tartozom hozzájuk. Most karácsonyozhatok egyedül az üres házban.. És borzasztó kedvem van miatta. Hogy reagáljam le felé a dolgot?

27 éves vagyok, nem kislány, mégis úgy érzem, szomorú vagyok a helyzettől. Ő 32 éves. Köszi annak, aki tanácsol valamit..


2011. okt. 10. 15:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Itt valami nagyon nincs rendben. 4 éve vagytok együtt és még nem mutatta be a szüleit. Nem tudom te, hogy vagy az ilyen dolgokkal, de szerintem ennyi idő után már bőven meg kellett volna ismerned őket. Nem azt mondom, hogy még késő, de ne számíts semmi jóra, ha nem képes elfogadni, hogy nem szeretnéd a négy fal közt tölteni a karácsonyt, ráadásul egyedül. Amit meg is tudok érteni. Kérdezd meg tőle, hogy miért nem szeretne bemutatni. Szégyenli esetleg, hogy veled van? Igaz, hogy nem vagyok a helyedben, de én megmondanám neki, hogy ha annyira nem akar bemutatni akkor nincs további értelme a kapcsolatnak. Inkább te távozz emelt fővel, mint ő rúgjon ki. Persze remélem erre nem lesz szükség, mert a 32 évével csak van annyi emberség benne, hogy normálisan elmondja a dolgokat.

Sok szerencsét, és előre is boldog karácsonyt!

Remélem meg tudjátok beszélni a dolgot!

19L

2011. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha már régebben probléma volt a karácsony akkor kellett volna szóba hoznod. Nem baj ha összezördültök azért mert megkérdezed a pontos indokot.Majd kibékültök,de ha hagyod hogy megint kihúzza magát a kérdésed alól soha nem fogsz értelmes választ kapni erre.Valami oltári gond lehet....én pár hónapja ismertem a mostani páromat és az ünnepek alatt mind a 2 szülői házba tiszteletünket tettük. Már az elején szóvá kellett volna tenned,mert ez nem normális dolog..........ha gyereketek "lesz" majd ő viszi a mamához,mondván hogy nincs olyan viszonyba velük hogy megismerjenek téged?
2011. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!