Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Nagyon fontos!? Tanácsokra, véleményekre lennék kíváncsi!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az én problémám az hogy :Van egy párom már 3 és fél éve és együtt lakunk de most a képben van egy harmadik (vagyis kettő).Arról van szó hogy egy másik fiúval is megismerkedtem és tetszik nagyon de ennek a fiúnak van barátnője már nagyon rég óta,és a nője is tud rólam és úgy szeretnének összejönni velem hogy mind a kettő a párom lenne!Érthetően egy pasim meg egy csajom is lenne...Szerintetek érdemes lenne a párom otthagyni egy ilyen kapcsolatért vagy nem?Hozzá teszem hogy ennek a fiúnak meg a nőnek már van egy gyerekük!A mostani kapcsolatom már eléggé elvan laposodva,érdemes lenne helyre hozni?

Szerintetek mit csináljak?

Kérlek csak normális válaszokat írjatok!

üdv.:Szandi


2010. okt. 6. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
ez elég hülyén hangzik bocs
2010. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondd el ezt a barátodnak, mihamarabb!
2010. okt. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hülyén hangzik de ez így van!Miért mondjam el a barátomnak?Én feleslegesnek tartanám mert csak idegeskedne...
2010. okt. 6. 14:58
 4/9 SzilKa ***** válasza:

Ez egy nagyon összetett téma, egyrészt a jelenlegi párodat ne azért hagyd el, mert más érdekel, hanem azért, hogy ha már nem látod értelmét helyre hozni. Válaszd külön a két dolgot szerintem.

Másrészt gondold azt végig, hogy nem zavarna-e, hogy annak a párnak Te mindig a "harmadik" maradsz, bármikor könnyedén szakíthatnak Veled. Főleg, ha a gyermekük kezd nagyobbacska lenni, ugyanis az nem egészen megszokott (és emiatt kevesen vállalják fel), hogy a gyereknek van anyja-apja, és egy pótanyja.

2010. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de nem értem... most te csajjal is kavarni akarsz?
2010. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Tudom hogy hülyén hangzik de ez így van!Miért mondjam el a barátomnak?Én feleslegesnek tartanám mert csak idegeskedne..."


Ideális esetben nem fog ezen idegeskedni. Nyugodtan mondd el neki. Részletesen, hogy te ezt akarod.

2010. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogyha belemennék ebbe a kapcsolatba akkor igen egy csajjal is kavarnák!De az a baj hogy engem az a csaj egyáltalán nem izgat,nem tudom magam elképzelni vele...Engem csak a fiú érdekelne de csak az enyém sose lehetne...
2010. okt. 6. 15:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia,

hát, súlyos döntés előtt állsz... Ha beleugrasz ebbe a hármas szexpartneri kapcsolatba (mert ez nem más), akkor búcsút mondhatsz a barátodnak. Az ilyen kapcsolatok nem tartanak egész életen át, ezzel is tisztában kell lenned. Szóval döntsd el magadban, hogy neked most melyik a fontosabb, és cselekedj aszerint. Ha a lány nem is tetszik, akkor tényleg nem biztos, hogy érdemes volna. Igaz, hogy akkor a pasival is együtt lennél, de az mégis más. Amúgy érdekelnek a lányok is, vagy csak a fiú miatt mennél bele a hármasba?

2010. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Érdekelnek is meg nem is!De ez a lány egyáltalán nem tetszik,szülés látszik rajta,hasa van-nagy feneke...szóval nem hiszem hogy együtt tudnák vele lenni úgy lehet hogy előtte jól nézett ki de most nem tetszik egy kicsit se...Csak a fiú miatt mennék bele de szerintem nem érné meg mert nem bírnám...
2010. okt. 6. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!