Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan gyógyszer, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan gyógyszer, vagy kezelés ami kiöli az emberből a szerelem/egy társ utáni vágyat?

Figyelt kérdés

Szóval az a gondom, hogy bár hiába próbálkozok egy barátnőt találni magamnak, egyszerüen mindenki kikosaraz.

Sajna elég ronda vagyok. bár hiába vagyok kedves/aranyos a lányoknál, mégsem teccem nekik.

Már belefáradtam az udvarlásba, inkább már szeretném magam inkább valahogy 'kikezeltetni' ebből a nők utáni áhítozásból.

Tudtok valami módszert?


2011. okt. 10. 20:17
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Motor?!
2011. okt. 10. 21:26
 12/22 anonim ***** válasza:
Igen, úgy ahogy látod, a motor. Ha szereted a gyorsaságot, a szabadságot, hogy szállsz mint a madár, akkor erős függőséget, néhány esetben halált okozhat, és pont ez az izgalmas benne. Amikor kb 3 másodperc alatt 100 on vagy, majd még 5 másodperc a 200ig, már érzed az adrenalint, hogy összeszorul a tüdőd, közben nem gondolsz semmire:) Isteni. Utána úgy érzed, semmi nem érdekel, soha nem akarod abbahagyni. Na nekem ez annyira bejön, hogy amióta motorozok, nem kell barátnő, nem érdekelnek, pedig 1 hete próbálkozott be nálam egy jó csaj, de lekoppintottam:D Mindenki hülyének néz, hogy nem jöttem össze vele.
2011. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 menta34 ***** válasza:
21:32 A tolókocsis motorbalesetes emberkéket nézve mindenkiben felmerül egy fontos kérdés, bár feltenni csak kevesen merik ... a farka legalább működik még? vagy az se? .... szerinted? Szóval csak óvatosan :)
2011. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy működne e a szerszám, de nem gondolkozok ilyeneken. Úgy nem szabad elmenni, hogy jajj nehogy most elessek, mert akkor el is esek, volt már ilyen:D Születésnapomon gondoltam megyek egy kört mielőtt megjönnek a vendégek, felültem és viccesen mondtam apámnak, hogy mekkora lenne, ha most esnék el. Mivel rövid kört akartam menni fel sem vettem a ruhámat, csak egy póló és rövidgatya, hát alap, hogy 10 km-n belül elcsúsztam:D Sok bőr nélküli, véres születésnap volt az.
2011. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Hmm nekem is kell egy motor:D Na nem a nők miatt, csak meghoztad a kedvem:D
2011. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd:D Magyarország Motorország!
2011. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Már értem :D

Igaz nekem is van motorom de az csak egy kis Simson. ami max megy 60-at és azt is kábé másfél perc alatt éri el.

De azthiszem beszerzek valami nagyobb motort, ugy is hajlamos lennék az ilyen frankó kis gyorsulásikra :)

2011. okt. 10. 21:56
 18/22 anonim ***** válasza:
Én is simsonnal kezdtem, nyugi:D A legjobb motor tanulásra. Aztán volt 125ös 2 üteműm, utána 250es 2ütem, 400as 4ütem, most egy 93-as kawasaki zzr1000-esel tolom.
2011. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
oh köszi a tanácsot mindenképp kipróbálom, csak még elötte a korlátlan jogsit leteszem.
2011. okt. 10. 22:25
 20/22 anonim ***** válasza:
Jaja az kell, mert külömben ugatnak a patkányok. Nekem múlt héten vették el egy évre, de nehogy azt higgyék, hogy ezzel leállítanak. Ja és ha már lesz olyan gyors motorod, amivel át tudod lépni a sebességkorlátot, akkor ne felejtsd el felhajtani a rendszámtáblát:) Legális, mert rajta van, mégse tudnak sztárfotót készíteni rólad:)
2011. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!