Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan rajtam kívül, aki már nem hisz a szerelemben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 01:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
én hiszek a barátnőmben..ennyi..a szerelem az csak egy fogalom,amit ojankor használnak ha vkit nagyon közel érzessz magadhoz..
2011. okt. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

23 éves vagyok, azt hiszem már kinőttem a kis p*csa korból. :P

Abban hiszek, hogy egy jó dug@s után jobb az élet, és ennyivel ki is fújt...A mai erkölcstelen sz*r világunkban már érzések sincsenek, mindent csak a pénz és az érdekek irányítanak.

Köszi, de kihagynám...

Gyereket erre a világra nem hoznék...


Van benne igazság :) 1-2 csalódás után elege tud lenni az embernek a szerelemből :) És egy jó dug@s szerelem nélkül is jó :) Bár sokszor nem talál rá elég csajt az ember, de sose lehet tudni privizni lehet :D 21/F

2011. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Walk With Me ***** válasza:

A szerelem egy bizonyított kémiai folyamat. Szerintem nem feltétlenül attól lesz boldog az ember, hanem inkább egy szereteten, bizalmon, összhangon és vonzalmon alapuló párkapcsolattól. Persze ennek eleinte része a szerelem is, de az elmúlik egy bizonyos idő után. A többi viszont megmaradhat, és boldoggá tehet akár egy életen át.


Vagy ebben sem hiszel?

2011. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Abban hiszek, hogy beindul a kémiai folyamat, olyan szinten, hogy ú de megdugnám azt a csajt, pasit...Dolgoznak a hormonok, azt annyi.
2011. okt. 11. 14:21
 15/25 tomy88trance ***** válasza:
73%
Az ilyenek miatt tart ott a világ ahol, nem sablonozni kellene meg mindenkit skatulyázni egy helyre. Így azok szívnak akik tényleg rendesek stb.. hát kösz.. d*gjatok inkább lovat akkor :(
2011. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%

A szerelem egy megfoghatatlan dolog. Az, hogy te nem láttál még 100 millió forintot egy helyen, nem jelenti azt, hogy nem is létezik, ugye?

Én voltam szerelmes, vagyok is és leszek is és most nem a kémiai, általatok nagyon "intelligensen" megfogalmazott "húdemeg" érzésről beszélek. Ebből látszik, hogy egyesek megmaradtak állati szinten, csak az ösztönök viszik őket előre.

Én is csalódtam már eleget, volt 2,5 éves kapcsolatom is, amiben a csaj össze-vissza kavart másokkal, a mostani nem rég lépte át az 1 év 1 hónapot, szóval élhet boldogan az ember egy nagy csalódás után is. Csak nem kéne visszasüllyedni ovis szintre, hogy durcizunk egész álló nap és utáljuk a világot amiért átvertek minket. Tovább kell lépni és ismét megpróbálni. Hogy újra megsérülhetünk-e? Igen, benne van a buliban, de aki nem mer kockáztatni az meg is érdemli, hogy ide írogasson ilyen felesleges kérdéseket. Hogy a szerelem létezik-e? Kit érdekel, csak meg kell találni azt az embert akivel jól érzed magad az életben és boldog vagy vele. Mert mi is a szerelem ha nem ez.


Üdv, Scarfox


F/23

2011. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
ÉN nem hiszek pedig jó lenne valakit szeretni
2011. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
én is igy gondoltam meg 10 eve… meghalt az akkori nagy szerelmem es nem akartam ujra fajdalmat. nagyon nehezen estem tul ezen. ugy gondoltam mar nem leszek boldog, mert ott akkor meghaltam en is. azota sok ido telt el. meg mindig van bennem egy kis fajdalom, de amiota ismerem a felesegemet, ujra erzem, hogy visszater belem az elet. most fog megszuletni a kisfiunk, aki uj erot ad. higgy nekem, hogy az elso 90 evben barmi megtortenhet, csak hagyni kell megtortenni. ne dobd el az eleted, mert ez igy kenyelmesebb. biztos vagyok benne, hogy mindenkinek megvan a parja akivel szep, szerelemmel teljes lesz az elete.
2011. okt. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
A szerelmet nem hinni kell, hanem átélni!
2011. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
15:48: Enyhe paradoxon, nem hiszel a szerelemben, de azért akarsz szeretni.
2011. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!