Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan rajtam kívül, aki már nem hisz a szerelemben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 01:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
igen, én. és erre pont mostanában jöttem rá, h nincs is szerelem, és így nem is hiszek benne
2011. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
57%

Nem hiszem hogy ez hit kérdése lenne. Aki benne van annak jó, aki meg éppen csalódott annak rossz. Mindig a bánatosak mondják, hogy nem hisznek benne. Pedig nem a szerelem maga a hibás, hanem aki nem tudja kezelni, vagy éppen csalódott.


A másik gyökérség amit itt olvastam, hogy "erre a világra nem szülök gyereket!". Miért is? Mert olyan szar? Akkor talán nem az lenne a felelősségteljes dolog, hogy javíts rajta? Például saját magad, vagy pedig minél több gyereket szülj és neveld úgy őket, hogy változtatni tudjanak. Azokat az embereket megszülte valaki "erre a világra", akik ma jót tesznek és pozitív hatással vannak a környezetükre. Ha mindenki ilyen pesszimistán gondolkodna, egy pokol lenne a Föld. Agyatlanok...

2011. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
61%

Szerelem igenis létezik.

Az egyetlen probléma vele, hogy nem túl konstans a halmazállapota. Vagyis a kérdés előbb-utóbb elszublimál.

És amilyen hurrá optimizmust és rózsaszín ködöt hoz az elején, olyan nagy pofára esést és arculcsapást kapunk a végén. Nagyon-nagyon kevés párnak jön be, hogy a lángjuk egyforma ütemben csökken (mert csökken) és mikor elérnek a völgy aljára, még mindketten hordoznak 1-1 pislákoló mécsest.

Az emberek nagy része nem ilyen szerencsés.

Az egyik gyertya majd mindig idő előtt kialszik... vagy oly drasztikus módon lecsökken, hogy a másik azt nem bírja ki.

A szerelem a fiatalok kiváltsága.

Hinni benne 25-30 fölött már botorság! Úgy, mint ahogy szeretkezésről és szerelmeskedésről beszélni is túlzás. Szex van, meg dugás.

HAMARABB hiszek a húsvéti nyusziban meg a télapóban, mint a szerelemben.

És ne mondjátok rám, hogy kiábrándult vagyok, meg kiégett. Csak realista.

Semmi sem örök ezen a világon.

A tyúkszaros, túlértékelt sz.lem sem az.

Akkor miért higgyek benne?

2011. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Én csak annyit mondanék, hogy teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval.
2011. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett veletek kommentelők, és veled kérdező? :)
2023. szept. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!