Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régen is ennyi lúzer férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen is ennyi lúzer férfi létezett?

Figyelt kérdés

Én is olyan vagyok. Ritkán van nőm, valahogy nem vagyok szimpatikus nekik, pedig van iskolám, pénzem, végzettségem, és jól nézek ki. De valahogy az összes emberrel rosszul jövök ki.

Ha valami idősebb emberrel, vagy ritkán látott rokonnal találkozok, akkor meg vannak lepődve, hogy nincs nőm. Olyanok, mintha nem is hallottak volna lúzerekről. A fiatalok viszont egyből levágják, hogy milyen vagyok, rögtön elutasítanak. Innen sejtem, hogy régen nem volt ennyi lúzer. Mitől lehet ez?


2011. okt. 11. 13:03
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Szerintem egy pár hónap, és fogok annyit keresni.
2011. okt. 11. 13:21
 12/29 anonim ***** válasza:
95%

200 ezer félretett? Hát, relatív, hogy ez sok, vagy nem.

Nekem sok, sajnos a töredéke sincs letéve takaréknak. Tehát nekem sok. Viszont ha egy nőnek ezt megemlíted.... Tudod mit, inkább ne említsd meg!

165 centi? Én is annyi vagyok. Nekem sincs sikeres kapcsolatom. Nem vagyok rosszul kinéző, inkább átlagos. Mégsem tartom magam lúzernak. Az vagy, aminek gondolod magad. Én tudom, hogy egyszer találkozok egy olyan nővel, akivel hasonló dolgokat tartunk fontosnak, hasonló az érdeklődési körünk, egy hullámhosszon vagyunk. Attól nem lehet így elkönyvelni magad, hogy eddig nem találtad meg az igazit!

35f

2011. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
94%
Igen. És akkor majd elmondhatod, hogy egy fokkal jobban élsz, mint a minimálbéresek. Látom, fogalmad sincs a nőkről. Talán ez a válasz a kérdésedre. El vagy ájulva magadtól, pedig nincs mire. Ha neked kemény kétszázezer forint a bankszámlán "pénzességnek" számít, akkor képzelem mennyire lehetsz jó pasi...
2011. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
96%

o.O Merre laksz? Kicsit eléggé el vagy tájolva sajna, ne haragudj, hogy ezt mondom.

A legfőbb gond a magasságod, de ezzel nem tudsz mit kezdeni, ez van. Viszont azt inkább ne gondold, hogy gazdagnak számítasz. "Van pénzem", ez ott indul, hogy keresel fél millát havonta, megvan már az egzisztenciád, házad, kocsid, stb. Én diák vagyok, havi 40-50 ezerből élek, ami semmi, kimondottan szegénynek számítok vele, de 200 ezer vésztartalék még így is van a számlámon.


Próbálj meg valamit keresni, amivel meghódíthatod a lányokat, de ez ne a pénz legyen. A külsőddel foglalkozz, az sokat számít, de önmagában nem elég. Legyen valami hobbid, mittudomén játssz egy zenekarban, vagy motorozz, vagy írj cikkeket egy újságba, ezek vonzóbbá tesznek. Persze azt csináld csak, amihez van affinitásod, ha nem tudsz zenélni, ne erőltesd a zenekart pl.

2011. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Na vége, egy sorstárs!
2011. okt. 11. 13:25
 16/29 A kérdező kommentje:

Cikkírás az megvan.

Nem gondoltam volna kamaszként, hogy ilyen nehéz lesz nőt találni.

2011. okt. 11. 13:27
 17/29 A kérdező kommentje:
Nekem elmegy a pénzem a háztartásra.
2011. okt. 11. 13:28
 18/29 anonim ***** válasza:
76%

13:23-as vagyok.

Na ez az! Mi számít sikernek a mai világban?

Nincs félretett pénzem, de minden felmerülő költséget ki tudok fizetni egyedül, és nyugodtan alszom este.

Számomra ez siker, mert tudom, hogy rengetegen vannak, akik nem így fekszenek le este...

Nekem is nyilván van érdeklődési köröm, erre is tudok néha áldozni (motorozás).

Relatív dolgok ezek. Én ezt is sikernek könyvelem el. Mások pedig azt sem, ha új, saját házban élnek, minden évben külföldre járnak nyaralni. Mert csak arra koncentrálnak, hogy mi NINCS meg!

Egyedül élek, de nincs okom aggódni, kétségbe esni. nem nézek tévét sem. Ott úgyis csak azt sulykolják az emberbe, hogy hogyan kell trendinek lenni, ha nem vagy olyan, lúzer vagy. Engem hagyjanak ki ebből!

Szerintem Te se tedd.

2011. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 menta34 ***** válasza:

A 165 kevés sajnos, ahogy az én 171-em is. A különbség, hogy én nős vagyok :)

35F

2011. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Walk With Me ***** válasza:
96%

Sztem nem olyan vészes ez a 165 cm. Tudom, hogy általában a lányok szeretik, ha a férfi magasabb, de egy csomó 160 körüli lány van, nekik már jó vagy. :)

És ne olyan lányt keress, akinek a pénzed kell, mert az olyan típusoknak úgysem lesz elég az a rongyos 200ezer. Ha megnyugtat, én 180 cm vagyok, és így sem volt barátnőm, de nem kell feladni. Ne ilyen pénzéhes lotyókban gondolkodj, hanem rendes, tisztességes lányokban.

20/F

2011. okt. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!