Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régen is ennyi lúzer férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen is ennyi lúzer férfi létezett?

Figyelt kérdés

Én is olyan vagyok. Ritkán van nőm, valahogy nem vagyok szimpatikus nekik, pedig van iskolám, pénzem, végzettségem, és jól nézek ki. De valahogy az összes emberrel rosszul jövök ki.

Ha valami idősebb emberrel, vagy ritkán látott rokonnal találkozok, akkor meg vannak lepődve, hogy nincs nőm. Olyanok, mintha nem is hallottak volna lúzerekről. A fiatalok viszont egyből levágják, hogy milyen vagyok, rögtön elutasítanak. Innen sejtem, hogy régen nem volt ennyi lúzer. Mitől lehet ez?


2011. okt. 11. 13:03
1 2 3
 21/29 kovpet ***** válasza:

Hát ehhez hozzá kell szólnom, csak még nem tudom, hogy mit :)


Na jó: egyrészt a pénzről nem akarok sokat beszélni, mert elmondták már előttem. Egy kis lakás rzsije 40k, a kaja másik annyi egy főnek, így a "vagyonod" 2 hónap szűkös megélhetést fedez. Mondjuk nem írtad, h hány éves vagy... egy tinitől szép, hogy egyáltalán megtakarít és nem veri el egyből, ha kap egy ezrest...


Ha jól nézel ki, akkor más gond lehet. Valószínűleg belső.

A magasságoddal nem tudsz mit kezdeni, de nem hiszem, hogy az okozná a problémád. Több 170-es kaszanovát ismerek. Meg 2m-es szűzeket is.


Hány éves vagy?

2011. okt. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
68%
"Én is olyan vagyok. Ritkán van nőm, valahogy nem vagyok szimpatikus nekik, pedig van iskolám, pénzem, végzettségem, és jól nézek ki. De valahogy az összes emberrel rosszul jövök ki." Mert beképzelt egoista szerencsétlen balfsz vagy, talán azért. Ez a két mondatod mindent megmagyaráz.
2011. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2011. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
23 vagyok.
2011. okt. 11. 15:04
 25/29 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
16%

Azért vágja le mindenki, hogy milyen lehetsz, mert ha magadban unikumnak tartod a iskolázottságot és úgy gondolod jól nézel ki akkor minden bizonnyal akkora egoista állat vagy, hogy messziről bűzlik rólad. Ezt a lányok megérzik, akik jobban szeretik amúgy, ha őket csodálod magad helyett! 200k? Talán ha félhavi kereseted lenne ennyi a pénzéhes ribik foglalkoznának veled, nem tudom nincs ilyen tapasztalatom... Nekem nincs ennyim, sőt diákhiteles vagyok, átlagos fizimiskával, 176 cm hozzá: mégis volt/van/lesz nő az életemben. Talán nem keverem össze az egoizmust a magabiztossággal...

Adok egy tanácsot: magabiztos határozott fellépés, szerény viselkedés párbeszéd közben, jah és léteznek alacsony nők is. A nőket nem nehéz elcsábítani, ha érzik rajtad, hogy férfi vagy nem pedig egy taknyos gyerek, akinek a legnagyobb büszkesége egy iskolai végzettség és 200k kápé.

Ha valamivel megbántottalak bocsi, ez a véleményem.

22/F

2011. okt. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2011. okt. 11. 18:28
 27/29 anonim ***** válasza:
21%
200 ezer? Hát, az sajnos kevés ha a pénzéhes, fullos cicákra buksz.. 19 éves vagyok, Ausztriában élek.. Apám egy sikeres üzletember, és emellett van több boltja, és egy tüzépje.. 19 évesen a seggem alá rakta az X6-os BMW-t, egy saját 400 m2-es lakást (első lakásom, nagyon jól meg van csinálva, otthonos, szeretem..). A lényeg hogy mielőtt nem volt meg a kocsim, és a lakásom, azelőtt a lányok nem vettek részt annyira az életemben, mostanában sajnos kifogom a pénzéheseket, de hamar levágom hogy melyikek azok, pl: Drágám tudnál venni nekem egy olasz cipőt, meg hasonlók... Na az ilyenekre ne bukj, mert még a szexig sem jutsz el velük.. Jelenleg szerencsére egy normális párkapcsolatom van, egy olyan lány aki nem csak azért van velem hogy bevigyem a középiskolába a BMW-vel, meg hogy mindent megvegyek neki... Sok sikert a társkeresésben, KITARTÁS! :)
2011. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

mitől lehet? ez komoly? :D attól, hogy egy beképzelt, egoista f@rok vagy aki mélyen sajnálja magát és csak annak a véleményére ad aki pozitívat mondd róla... -.-" esetleg akinek nem voltál szimpi próbáld meg megkérdezni tőle, hogy mi nem tetszik neki benned. szivesen összefutnék veled, egyből normális pasi lenne belőled abba biztos vagyok.

200k? pff nekem több van félrerakva és fiatalabb vagyok, bár tény, hogy még viszonylag eltartanak. erre ne legyél büszke. de amúgy is kit érdekel mennyid van? fontos egy párkapcsolatban az anyagi biztonság de aki szeret akkor is szeret ha épp adósságaid vannak. a pénzéhes p.csák meg úgyis lelépnének ha elfogy a pénzed és hidd el hihetetlen gyorsasággal el tudnák költeni. zárás ként meg annyit, hogy tényleg egy lúzer vagy és ezen csak a gondolkodásmódoddal tudsz változtatni.

2012. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Jo eg... es meg en hittem magam luzernek... De Ti itt 200.000 Ft-ot ugy emlegettek, mintha az penz lenne.,... :D Elmondom nektek, h aki luzer, annak mindegy mennyi penze van, akkor is luzer. Meg akkor is, ha noje is akad! Aki meg nem luzer az lehet csoro is, megis meglesz mindene, ami kell neki.. Hat ennyit a luzersegrol...
2017. nov. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!