Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » NA most mit tegyek, mi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NA most mit tegyek, mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Mielőtt mindenki lehurrogna, hogy "ilyen-olyan rossz ember" vagyok, kérlek olvassátok végig az egészet.

SZóval kisebb koromba fiúk-lányok előtt egyaránt önmagamat tudtam adni, szerettek a fiúk, olyan vezéregyéniségnek éreztem magamat. Színötös voltam mindig is. AZtán ahogy nőttem fel, az önbizalmam elkezdett lecsúszni a béka popója alá. Mondták már rám(barátnőim közül), hogy nem vagyok annyira szép, a hajamra volt aki tett kifogást, az öltözködésemre, stb. Aztán voltak fiúk, akik tetszettek, de mindig elutasítottam őket, pedig tetszettek. Aztán jöttek azok, hogy "tudják, hogy nekem tetszenek de nem akarnak semmit". A legjobb fiú barátomnak is szerelmet vallottam, elutasított, és kikészültem. Pszichológushoz járok(nem azért mert elutasított, hanem rengeteg lelki baj összejött, pl nem merek az emberek szemébe nézni, tesizni mások előtt, egyedül buszozni, önbizalom hiány, "tudatos szenvedés",stb)

De nagyon vágyom egy társra. Konkrétan majdnem mindenkibe beleszeretek, aki egy kicsit is odafigyel rám. Mármint amint rámnéz az illető tudom hogy tetszik e vagy sem, és egyre jobban belezúgok.(Ők azok akiket látásból ismerek csak.)

Akiket személyesen is megismerek azok meg eleinte nem tetszenek, és a belsejükbe szeretek bele.

Most van egy fiú aki nagyon aranyos hozzám és kezd megtetszeni, viszont nem tudom mi lesz, mert közbe van egy másik aki a "Látásból tetszik" kategóriába tartozik.

Ezek az érzéek normálisak ebben a korban vagy én bonyolítom túl? Kell egy társ, az orvosom is megmondta, hogy kihozna engem ebbőla rossz állapotból, szinte megoldaná a bajaimat, ugyanakkor játszani se akaroka fiúkkal, de nagyon jól esik a törődés.

Mit tegyek?:(


2011. okt. 11. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

elöször is te reagálod túl de sztem az mind1

aki aranyos veled srác azzal kezdj akkor ne olyannal akit nem is ismersz csak nézegeted :)

2011. okt. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy egyedül. Nincsenek átlagosnál nagyobb problémáim ( szerintem neked se) sosem voltam pszichológusnál, és elvileg normális is vagyok... de nekem is szükségem lenne már egy társra. Ezzel mindenki így van. Fiúk is. Van aki tagadja, magát is becsaphatja, de így van. Én is nagyon könnyen bele tudok szeretni valakibe. Tudom milyen az, ha rájössz, hogy kár volt, fáj... és már nem tudsz mit tenni. Amúgy csak vonzó külső belőlem se hozza ki ezt, sok minden kell hozzá. Szóval összeségében akár én is írhattam volna, de a fél korosztályra rá illik. Aki nem kikököpött filmsztár az járhat így.


Szívesen segítenék, de két okból se tudok. Egyrészt ugye így neten keresztül nem lehet, talán, ha ismernélek stb még jól is kijöhetnénk.

Kettő: szerintem nagyrészt csak te tudsz magadon segíteni. Próbálj visszatérni abba az állapotba amit az elején írtál! Szerezd vissza az önbizalmad! Mi volt más akkor? Te ugyanaz vagy nem? Most is képes vagy mindenre! Fogalald le magad, töltsd ki a szabadidőd értelmesen, ne görcsölj rá a témára. Győzz le pár kihívást, próbálj ki olyan dolgokat amiket eddig nem (mertél) pl új sport bármi... kell a sikerélmény. Szerezz új barátokat, vagy ismerősöket legalább.


Sok sikert!


17/f

2011. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszik valaki, akkor ne utasítsd el. Ismerd meg jobban. Ha az orvosod azt mondta hogy kell egy társ, akkor az úgy is van. Nem kell mindenkit egyből elutasítani, mert akkor nem fognak feléd nyitni az emberek.
2011. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Húha nagyon kellene neked önismereti cuccokat szerezned..Könyveket főleg.És terápiára járnod.De legfőképpen SPORTOLNI,és minél többet társaságba lenni...


Én mondom kezj el bármit sportolni és kicsit jobban egyensúlyba leszel.


Figyelj oda a kreativitásodra,éld ki magad.Bbiztos van amiben igazán jó vagy.(rajz,ének,BÁRMI!!!!).


Nne hanyagold el magad!


Kezdj el barátkozni(a sport emiatt is jó).Ha nem vagy elégedett valamivel a külsődön,akkor először is fogadd el magad,és amit lehet változtass(nem őrült diétára gondolj,hanem esetleg egy új frizurára,más színű ruhák kipróbálására stb).


És szerezz be pár barátnőt:)


Legyél sokat a szabadba,olvass könyveket,nézz jó filmeket stb.


És nyugi,ne stresszelj tényleg.Fiatal vagy,még csak 16 éves!Istenem de boldog voltam én 16 évesen(pedig az életem romokban hevert,mégis a szépre emlékszem,mert volt egy titkos szerelmem,bár nem tartott hosszú ideig a kapcsolatunk!).

2011. okt. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!