Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem bízik bennem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem bízik bennem. Megcsalásról soha nem volt szó. Nem csaltuk meg egymást. De a bizalom mégis kevés. Hogyan bizonyítsam be, hogy szeretem tényleg és h újra bízzon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 08:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

2. voltam, kb. most van folyamatban a szakítás, 2 hónapja nem nagyon beszéltünk, néha felbukkan és sír hogy ne szakítsunk, vagy üzenetet küld.

Már egyszer szakítottunk hasonló okokból, akkor is ugyanez volt a végén.

Amikor másodjára összejöttünk ígérte, hogy nem lesz ilyen, nem lesz ezen több veszekedés. De ugyanolyan volt.

Szerettem én is, de ezen kívül még volt sok probléma, ha már fiatalon itt tartunk, mi lesz 10-20 év múlva?

Az elején próbáltam bizonygatni de ez tényleg nem a legjobb, talán csak még inkább megerősíti abban, hogy én hétvégén dugni voltam és nem szakmai gyakorlaton, ha megmutatom neki a kutatási tervet.

Viszont baromi nehéz a fülem mellett ha nekem támad, hogy bezzeg az exemmel biztos jobb volt a szex, azért nem akarok vele lefeküdni (éjjel, fáradtan, másnap kelek...)

Végig igyekeztem neki megfelelni, ha azt kérte, hogy ne találkozzak a volt (fiú)osztálytársammal, nem tettem.

Facebookon sem lájkoltam fiúk postjait, mert mindig megkérdezte, hogy ez meg ki.


Szóval ne bizonygass, de ha nem változik meg, nem tudom mit lehet csinálni.

2011. okt. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez volt.Kissebbségi koplexusa volt,nem bízott bennem pedig eszem ágában sem volt megcsalni.Tehettem bármit semmi nem volt jó.Vége is lett,szerencsére most talált magához valót,aki melett nem kell félnie hogy megcsalja:)
2011. okt. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát azért, még nem adom fel! Talán észreveszi! Adok neki ebből a szempontból időt. Hátha az megoldja! Mert ilyen még nem volt köztünk!
2011. okt. 12. 09:09
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyébként emögött sok minden lehet.

Ha belegondolok, akkor a volt barátomnak is lehettek "okai" a féltékenységre. Többek közt más városba jártam egyetemre, kollégista voltam koedukált koliban. Egy kis nem magyar beütés is van bennem, emiatt (vagy nem csak emiatt) tényleg mindig akadt jelentkező rajta kívül.

Amikor szakítottunk jártam egy ideig mással, ez iszonyat nagy tüske lett a szemében (neki is volt kalandja, több is, az miért nem számít?)

Na meg előtte bulizós életmódot folytattam, viszont ez nem azt jelentette, hogy minden hétvégén mással dugok. Neki viszont ha 3-4 barátnőmmel kicsípjük magunkat és elmegyünk táncolni, az automatikusan a pasizást jelenti.


A barátodnak van valami hasonló látszólagos oka arra, hogy féltékenykedjen?

2011. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nincs! Egyántalán! Sőt, ő jár más suliba középsuliba, minden nap utazik. Egy városban lakunk így a találkozással nincs baj.
2011. okt. 12. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!