Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem ezt a viselkedését?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a viselkedését?

Figyelt kérdés

Az van, hogy barátnőmmel bulizni mentünk. Mondta, hoz pénzt, hozott is 2 ezret.

Jó, én vagyok a fiu, nekem kell többet fizetni, de nemértem hogy ezt miért csinálta...

Ugye vettünk piát, mi fizettük az egészet a barátnőjével, aztmondta majd ad bele. OKS. Ittunk, minden, ő ugye vett cigit, evett egy hambit, és alig maradt pénze.

Ergo magára elverte a pénzt, és a közösbe semmit sem adott.

Beszéltem ismerőseivel, aztmondták, hogy mindig ezt csinálja, hogy magára költi a lovét amit kap.

Mikor felhoztuk neki, hogy legalább egy egy kolára meghívhatna minket, kiborult, hisztit csapott, hogy "persze az ő kis pénzére vagyunk rászorulva, merhogy mi már keresünk pénzt, jobban megy nekünk, és mié akarjuk elvenni a kis pénzét" Daccból kivágta az asztalra a lovét,és elviharzott....20 perc után került erő, a bnője ment érte, a wcbe sírt...:S

Még neki áltt feljebb, hogy miaz, hogy kell a közösbe pénztadnia..merhogy ő nem is keres meg semmi...

De akkor is, annyi legalább lett volna bennem, nah hülyék ittvan 500 ft ennyit tudok adni...köszi...megértettük volna, és semmi baj nem lett volna.

Most ha nézem az ő szemszögéből, hogy ritkán kap pénzt (havi egysze max) bulira, nem megy nekik jól, és megértem hogy vesz egy hambit, mert megkívánta, mert ugye a buli az arro szol, hogy jolérezd magad.

DE arra nem gondol, hogy mi is akik dolgozunk (mellesleg mi is a bnőjével diákmunkából vagyunk csak) nekünk is pénz a pénz....., megdolgozunk érte, és nem azé dolgozunk, hogy rá költsük az egészet...:S

NAgyon meginogtam ez miatt a kacspolatunk terén, és nemtudom mi legyen...mindig hangoztatja, hogy nema pénz a fontos, mert akkor nem lenne velem...de ugyérzem pedig neki az számít csak, hogy mindig legyen aki meghívja, vesz neki cigit....valamiylen szinten elvárható, mert én vagyok a barátja, nade hogy mindig...és ő soha semmit nem ad vissza...ha van pénze akkor meg magára költi...:S

áhh.....:S

19/F

18/L

majdnem 3 hónapja vagyunk együtt


2011. okt. 12. 09:04
1 2
 11/14 kovpet ***** válasza:

OK, én is naiv vagyok, de nem lehet, hogy a kiscsaj egyszerűen csak el van kényeztetve? Nem akar kihasználni senkit, csak az élete 18 eddigi évében mindent megkapott és soha nem kellett bánni a pénzével meg nem kellett közösködni senkivel?


Azért finoman lehetne terelgetni kicsit a lapát előtt...


Mondjuk a hiszti az nagyon gáz. De valószínűleg csak belátta, h f.sz volt és azért csinálta.


Vagy nagyon naiv vagyok? :)

2011. okt. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 napietus ***** válasza:

kovpet, szerintem igen, naiv vagy. alapvető tartás kérdése, hogy nem élősködök egy társaság nyakán. attól függetlenül, mit kapok mg és mit nem.


nekünk is volt a baráti társaságban hasonló (mondjuk 30 volt, nem 18). mikor közösen mentünk síelni vagy nyaralni, nála véletlenül sosem volt lyan kártya, amit a szállodában elfogadtak. mindent a többiek fizettek helyette, itthon meg úgy kellett neki könyörögni, hogy tegye már be a közösbe azt a nyomorult pénzt.

2011. okt. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 kovpet ***** válasza:

"alapvető tartás kérdése, hogy nem élősködök egy társaság nyakán"


Igen, de ezt meg kell tanulni. Igaz, gyerekként kellett volna, de talán most sem késő.

2011. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
végülis nincsen testvére, és a lehetőségekhez képest mindent megadtak neki, és sztem. el is kényesztették....
2011. okt. 12. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!