Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy aranyos lánnyal. Közbe kiderült van valakije így nem szabad?

Figyelt kérdés
Meguntam az egész csajozást. Nem is létezik egyedülálló nő?
2010. okt. 16. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem létezik egyedülálló nő. meg férfi sem. mindenkinek van valakije. te vagy még csak egyedül...de most komolyan,hogy tehetsz föl ilyen kérdést?

az biztos, hgoy rossz helyen keresgélsz. ne kezdj olyan lánnyal, akinek van barátnője. gondolj bele fordított helyzetbe. hogy érzenéd magad, ha a barátnődnek tetszelegne egy másik srác? megválaszolom, szarul. gondolom.

2010. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Néha én is így érzem. (: Pedig több a nő, mint a férfi. Eddig a legjobb kapcsolataim más romló kapcsolatból jöttek létre. Szóval nem kell feladni, de azért ne hajszold a szerelmet, mert akkor folyton csalódott leszel. Csak sodródj.
2010. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

azaz igazság hogy nagyon kevés nőt lehet elhódítani a pasijától, a legtöbbnek csak egy szórakozás egy ilyen srác, vagy csak unatkozik kicst mert nem elégíti ki minden téren őt a pasija, de vele fog maradni a végén mert ő a biztos pont. Te meg megszereted őt teljesen belebolondúlsz aztán csak a csalódás marad és hiú ábrándok....


egyébként én is azt vettem észre nagyon sokáig hogy a legtöbb normális lány az foglalt aki külsőre és belsőre és természetre is ott van...


Beletelt jó pár kemény hónapomba míg találtam ilyen lányt , van csak nagyon kevés...

2010. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Jules10 ***** válasza:
Én is keresgélek már egészen pontosan több, mint egy éve. Dolgozom, tanulok, akik ismernek azt mondják helyes vagyok, tisztességes, ráadásul van műveltségem, intelligenciám, önálló véleményem, stb, magyarul jó pasi vagyok, és mégis nehezen akar összejönni. Olyan NŐ, aki testi-lelki társ lehetne, nos húzós...
2010. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én mindig olyanokat fogok ki akiknek van valakijük... Hihetetlen
2010. okt. 16. 11:16
 6/12 Jules10 ***** válasza:
Nagy számok törvénye alapján, egyszer összejön, csak türelem. Próbálkozz töretlenül!
2010. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó :)
2010. okt. 16. 12:04
 8/12 anonim ***** válasza:

Együttérzek veled kérdező, hasonló cipőben járok mint te :)

Ha valaki megtetszik, és még okos értelmes nő is, akkor szinte biztos hogy foglalt.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem, nem szabad :)

Ez van, ilyenkor tovább kell lépni mert mást nem nagyon tehetsz. Mocsok sz*r érzés ha úgy érzed "csak" annyin múlik hogy foglalt a kiszemelt, de nem illik másnak a kapcsolatába belepiszkálni.

2010. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, nem is piszkálom azóta a leányzót. Majd 1-2szer alkalomadtán ráírok, hogy nem felejtettem el, még gondolok rá nem haragszok rá. SMS-be se nagyon ismerkedtem még, de élveztem és jól el tudtunk beszélgetni sms-be is. Gondoltam rákérdezek már hátha, és nem zavarom utána ha lenne valakije, és beigazolódott amit nem akartam :(
2010. okt. 16. 13:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha adja neked a jeleket dugd meg abból baj nem lehet. Ha jó vagy lehet a tiéd lehet akkor is, ha még megvan neki az előző pasija.

Ha annyira nem adja, csak szórakozott veled, ahoyg fentebb is írták hagyd a fenébe és keress mást.

Én ilyenkor mindig arra gondolok, most is tanultam valamit a nőről, legközelebb biztos nagyobb szerencsém lesz. És keresek mást.

2010. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!