Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi a tapasztalata az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a tapasztalata az internetes ismerkedésről?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:

1x próbálkoztam neten, és be is jött. 9 hónapig tartott.


Szóval ez ugy volt...volt egy barátnőm, akit szórakozóhelyen ismertem meg, majd egy másik lányt egy kajáldában, egy harmadikat a Coraban, majd a Coras csaj sokáig tartott, és utána megváltozott a munkám és sokat kerültem gép m,ellé és nem volt időm, és megpróbáltam és bejött!!! :)

De aztán vége lett és újra összejöttem a 2. csajjal.

2011. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Habár én nem társkeresési céllal ismerkedtem a neten, viszont több maradandó barátot is szereztem virtuálisan. Nekem nagyrészt jók a tapasztalataim, de sajnos kikerülhetetlen az idióta kategória is. Neten nagyon könnyű ismerkedni, de sokkal több időbe telik kiismerni az illetőt, mint személyes kontaktusnál. Idővel ki lehet szűrni a "kamuzókat".
2011. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem társkeresésnek indult, de a neten ismertem meg a barátomat, akivel egy éve együtt vagyok.
2011. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt már onnan barátnőm, de elég rossz véleménnyel vagyok a társkeresőkről. A nők nagy része nem válaszol a levelekre. Normális, nem bunkó leveleket írok és kb. 10-ből jó, ha 1-2 visszaír. Nem érdemes ezért pénzt kiadni.
2011. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én 2évig voltam fenn és most 4hónapja együtt vagyok egy lánnyal akivel 2évig ismerkedtünk de nem bánom h így alakult mert nem tudom hogy miért de nagyon bele szerettem...:D
2011. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is a neten ismertem meg a barátom, szóval csupa jó tapasztalatom van. A lényeg szerintem nem az hogy a neten ismered meg, hanem, hogy élőben hogy alakul. Szerintem nem szabad sokáig húzni az első találkozót...
2011. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

így így ahogy a 22:13-as írta.

Ne húzd sokáig, minél hamarabb találkozni kell, mert ha hónapokig beszéltek akkor is érhet nagy csalódás élőben...

2011. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A neten megismert legjobb barátommal két év után találkoztunk először úgy, hogy azelőtt csak neten keresztül, és néhányszor telefonon dumáltunk egymással. Nem volt negatív csalódás, sőt, teljesen természetes volt az egész szituáció, olyan oldottak voltunk mindketten, mintha mindig is személyesen ismertük volna egymást. Szerintem ez a ritkább, de a legszebb benne, amikor két hasonló ember találkozik, és személyesen elsőre megvan a közös hang.
2011. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 shimac ***** válasza:
Én barátkozásra használom a netet, de a társkeresés is bejött: 3 éve vagyok együtt a párommal és már a kezemet is megkérte... Szerelem volt első látásra:)
2011. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!